Skocz do zawartości
Lenovo Moto G (2015)

Słuchawki do Moto G 3rd

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie sobie myślisz, że Beats by dr. dre są lepsze od tych Level On, ale mylisz się. W Beatsach płacisz za logo, bo firma należy do Apple i jest szpanerska, każdy raper je ma. Ale jakość dźwięku tak naprawdę nie jest taka super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pokulan

Zrozumcie, że Viper FX z każego telefonu i słuchawe jest w stanie zrobić cudo dla każdego, wystarczy się znać i dobrze wszystko poustawiać pod siebie i sprzęt ;)

Edytowane przez pokulan
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozumcie, że Viper FX z każego telefonu i słuchawe jest w stanie zrobić cudo dla każdego, wystarczy się znać i dobrze wszystko poustawiać pod siebie i sprzęt ;)

ta, a magnetyzer z każdego trabanta zrobi ferrari badteethshock.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pokulan

Da się dużo wyiągnąć ;) Zawsze można podpiąć dźwiękówkę po USB ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można podpiąć dźwiękówkę po USB ;)

O, i to jest rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troszku słabo że trzeba bawić się w modyfikacje aby uzyskać w miarę znośny dźwięk. Mam nadzieję że nie jest tak źle jak mówicie i będę mógł czegoś od czasu do czasu posłuchać bez boleści uszu. Gdy MEElectronics MEE RX18 dojdą, zrobię parę fotek, zdam relację.

Edytowane przez AndroidTeam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja naprawdę nie wiem co Wam nie pasuje w jakości dźwięku w Moto G jak masz dobre słuchawki to daje rade. Już pisałem, że miałem LG G2 ze studyjną jakością 24-bity/192 kHz i wcale nie widzę znacznej różnicy.

Moto G3 wcale nie odstaje od telefonów ze studyjną jakością taka jest prawda. Zresztą, żeby doświadczyć tej jakości 24-bity/192 kHz byście musieli mieć słuchawki za kilka tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ,że układ dźwiękowy obsługuje pliki o rozdzielczości 24bit/192kHz niewiele świadczy o jakości muzyki wydobywającej się z dziurki na słuchawki .

Btw, ile plików 24bit/192kHz przesłuchałeś z tego telefonu ? ;)

Poszukałem sobie w necie o tym LG G2 i jeśli chodzi o dźwięk to podobno szału nie robi chociaż

posiada dobry układ dźwiękowy ...

http://www.whathifi.com/lg/g2/review

'Compare to Apple's iPhone 5S, HTC's One M8 and Sony's Xperia Z2, the music feels lifeless'

http://geeknizer.com/complete-guide-to-android-smartphone-audiophile/

'LG Optimus G2 claims 24bit 192khz DAC, but to be honest it doesn’t deliver audio quality.'

Co mi nie pasuje w dźwięku z Moto G3 to już napisałem. Opinia moja wynika z porównania 'na ucho'

z grajkami zbudowanymi na chipach Sabre , Envy24 i Wolfson.

Pierwsze co słychać jak się włączy play w odtwarzaczu na tym Moto G3 to SZUM i taka jest prawda .

Jak ktoś tego nie słyszy to jest szczęśliwym człowiekiem , który będzie zadowolony ze słuchawek za 15 pln kupionych w tesco :)

Nie znam się na graniu z telefonów, może wśród komórek Moto i LG to kozaki ,ale jak Moto G3 ma wyznaczać standardy jakości dźwięku to cieszę się ,że nie muszę słuchać muzyki z telefonów .

Jeszcze jedna rzecz, jak kolega wyżej zauważył można podłączyć przez OTG dobrą kartę dzwiękową + przyzwoite słuchawki nie od firmy co robi lodówki i wtedy sytuacja zmienia się o 180 stopni :)

Edytowane przez Mack the Knife

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat Wolfsona miałem w Galaxy S3 i też szału nie było.

Powiem szczerze Moto G, LG G2 z jakością studyjną czy też inne telefony z Wolfsonem są nic nie warte jeśli chodzi o audiofilską jakość.

Więc jak na telefon to Moto G3 mi wystarcza, bo inne telefony nie oferują nic lepszego i to te kosztujące 3 tysiące pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi