Skocz do zawartości
lipton73

Uzyskiwanie romu wieloplikowego narzędziem Samfirm, flaszowanie, kompendium wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

@@Rajjan używałem bandizip, na potrzebny obecne zassałem najnowszego winrara....  Niestety, ponowne pobranie przez samfirm softu XEO dla smg920f nic nie dało, zmiana na winrar również. Wszystkie pliki załaduje a gdy chce AP nie mogę i ODIN robi freeze i nie odpowiada. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Dziwna sprawa. Ja winrarem softa do mojego samsunga wypakowywałem, i ok było. @@Poper22 A jaki system masz na kompie, XP, 7, czy 10?

Wysłane Samsungiem Galaxy J5 (SM-J500FN)™

Edytowane przez xperiagosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

A powiedz panie kolego, jak długo czekasz, aż odin załaduje plik AP ? Może troszkę niecierpliwy jesteś ? U mnie i to w dodatku na dysku SSD, o ile to ma znaczenie w tym przypadku, trwa to ok 1min i 45sek, czyli prawie 2 minuty. Wtedy Odin faktycznie zachowuje się jak by się zawiesił. Plik AP potrzebuje chwilkę na załadowanie, ze względu na wagę, inne wchodzą odrazu, właśnie ze względu na wagę

Edytowane przez lipton73
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rajjan niestety ... Ciągle to samo, przy AP odin przestaje odpowiadać. Uruchamiam jako administrator, w trybie zgodności z windows 7/8. Nie ma znaczenia, ciągle przy AP przestaje odpowiadać.

@@lipton73 nie wiem ile czekam, ale pójście, zrobienie sobie herbaty, zapalenie papierosa powrót i dalej freeze. Generalnie na odinie na górze pokazuje się "not responding"  i taki zamglony się robi.

@@xperiagosc win 10 ale nigdy z tym nie miałem problemu mając wcześniej swoją S5, czy taty S5 teraz lub z5c mamy.

Edytowane przez Poper22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

Masz tylko jednego kompa w domu ? A tak w ogóle, to może spróbuj jeszcze zassać odina ponownie. Ciężko powiedzieć o co kaman. Od 6 lat na tym forum nie spotkałem się z tym problemem, a przynajmniej nie natknąłem się na taki temat

@@Rajjan

Ja na czystej instalce win 10 wrzuciłem tylko sterownik USB na szybkiego i odin śmigał, ale wiadomo, że nie u każdego tak musi być

Edytowane przez lipton73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rajjan@@lipton73 na innym kompie, również z win 10, bardzo budżetowym lenovo b560 (  :lol2:  :lol2: ) AP załadował się w minutę, też przy freezie odina ale załadował a na starym ale jarym dellu xps m1730 miał problem. Pewnie gdybym dłużej poczekał z 5-7 minut by poszło. Ja też nigdy nie miałem takich problemów aż do dzisiejszego razu.

Przed konfiguracją robić jeszcze wipe z recovery czy wystarczy jak odin 4-ro plikowcem przeorał S6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przez przypadek wgrywając rom wgrałem kernel od s6 edge,do zwykłej s6 i teraz mam wszystko odwrotnie,wgrałem też wieloplikowca który nie pomógł wcale wie ktoś może jak przywrócic to do porządku?

edit: znalazłem odpowiedni temat http://forum.android.com.pl/topic/267154-odwrotny-dotyk-po-pr%C3%B3bie-zainstalowania-android-60-na-galaxy-s6/page-2

Edytowane przez cezaryradzymin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi