Skocz do zawartości
FICU

LG V10 - Jaki uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

FICU

Cześć. Poszukuje dla swojej V10 jakiegoś sensownego uchwytu samochodowego. Na tą chwilę korzystałem z uchwytu Nokia CR-123 lecz po kupnie etui VERUS High Pro Shield telefon trochę się zwiększył i teraz nie chce wejść telefon w ten uchwyt. Jaki uchwyt byście mi polecili (ważne aby nie rozwalił się po kilku razach zdemontowania i zamontowania na nowo uchwytu)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@FICU

Osobiście polecam uniwersalny uchwyt Samsunga EE-V200 jest naprawdę porządnie wykonany i dobrze trzyma telefon no i cena jest niezła.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z tego samego uchwytu jaki miałem do iPhone 6 czy do LG G4 nie wiem jaka to jest firma szczerze mówiąc, pewnie jakiś chinol ale dobrze trzyma telefon i nie buja nim jak dziki. Trzeba tylko obniżyć położenie zaczepu bo u mnie telefon wali w szybę przy polskich drogach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2mk2

Ja też polecam Samsunga. Używam codziennie od kilku lat i działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FICU

Bardziej mi się rozchodzi czy telefon wejdzie w ten uchwyt (do nokii bez etui wchodził z lekkimi problemami, odkąd mam etui nie chce w ogóle wejść). Widzę że ten samsung wspiera telefony z rozdzielczością do 5,7 cala gdzie nasz telefon tyle ma a w tej obudowie stał się bardziej szeroki i wątpię aby wszedł w ten uchwyt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupisz taki uniwersalny regulowany jeżeli chodzi o wymiary telefonu to spokojnie Ci wejdzie przynajmniej u mnie tak jest i wcale nie musi to być Samsung. Ja za swojego dałem może 20 złoty w Centrum Warszawy w podziemiach i działa tak samo dobrze a oszczędziłem 80 ziko, bo w teletorium tyle krzyczeli mi za Samsunga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez przesady, ten oryginalny uchwyt samsunga mozna dorwać w x-kom za 59 ( czasem robia promo na 19)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wychodzi na to, że nie mam szczęścia do promocji w takich miejscach bo zawsze słyszałem 99 i koniec kropka :D nie wiem czemu :P nie mój dzień był po prostu ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa na znanym portalu uchwyty identyczne jak Samsunga tylko bez loga.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem są, ale są mega tandetne. Wg. mnie dołożenie 30 zł jest warte tego, żeby telefon za ponad 2 kafle się nie wypiął na byle dziurze i potrzaskał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi