Skocz do zawartości
sos3n

Oficjalna aktualizacja Marshmallow 6.0 - wgrywanie za pomocą LG UP

Rekomendowane odpowiedzi

Był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podzielił się wrażeniami i ewentualnymi wskazówkami instalacji "czystego" softu na zrootowanym 5.1.1. Mimo wszystko jest strach, że będzie cegła..  :dontgetit:

Orientuje się ktoś może, czy można na zrootowanego 5.1.1 zainstalować jeszcze raz "czystego" 5.1.1 wraz z opcją kompletnego resetu, później z tego poziomu przejść już do 6.0? Czy można od razu przejść do "czystego" 6.0 z poziomu "brudnego" 5.1.1 z opcją kompletnego czyszczenia? Chciałbym przejść na MM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane i działa , Wielkie dzięki ;)

Różnic nie czuje, no może odcisk palca zapierdziele aż miło. Co do reszty nie widzę żadnych zmian. Zobaczymy jak bateria bo z tego podzespołu byłem najbardziej zawiedziony przy V10tce. Może się poprawi. 

Jeszcze raz thx ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak wygląda zarządzanie pamięcią ram ? tyle samo dla użytkownika czy więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n

@up

Jak mam być szczery, to cyferek nie sprawdzam. Dla mnie ważne jest jak telefon się sprawuje, a sprawuje się bardzo dobrze, podobnie z resztą jak na Lollipopie. Przy takiej ilości pamięci, naprawdę ciężko zamulić ten telefon. Nie napotkałem przeładowywania aplikacji, przycięć czy spowolnień.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko działa

Rada dla przyszłych pokoleń: proponuję przed procedurą instalacji wyłączyć LG Bridge. Podczas wgrywania softu wyskoczyła mi informacja, że program utracił połączenie z telefonem i zaleca się odpięcie kabla usb... z rozpędu można się pomylić ;-)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@sos3n - jedna uwaga, przy czystym wgrywaniu nie musisz wyłączać LGUP, żeby z upgrade zmienić na refurbish :) Wystarczy po wybraniu kdz-tki przełączyć się na refurbish

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sos3n

@@masta5433

O widzisz... :) Dzięki, nie wpadłem na to :) pisałem to na podstawie tego, co sam przeczytałem, i pamiętam że było wyraźnie wspomniane o tym, żeby zamknąć aplikację...

A z ciekawości - robiłeś upgrade w taki sposób? Bo zastanawiam się czy edytować post, nie mając potwierdzenia że działa to bez problemów. Nie wiem, czy restart aplikacji ma tu jakiekolwiek znaczenie, ale wolę dmuchać na zimne i nie przyczynić się do uwalenia przez kogoś telefonu[emoji14]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Urbek

Dzięki za poradnik. Mój v10 z dystrybucji Orange śmiga już na 6-ce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria szybko leci przy włącznej lokalizacji, telefon robi się ciepły w kieszeni. Bez lokalizacji działa poprawnie.

Edytowane przez jackdream

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djdark

@@jackdream możliwe że jakaś aplikacja która masz ciągle łapie lokalizację i stąd taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi