Skocz do zawartości
bartekc00

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela etc. >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00
    W tym wątku od dzisiaj, proszę zgłaszać swoje problemy po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela itp.

każdy nowy temat typu "Wgrałem ROM xxx i telefon się nie uruchamia" będzie przenoszony do kosza.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radem

Witam dziś dokonałem zmiany systemu na 5.1.1 z Root doinstalowałem do systemu Power Nap xposed telefon 3 razy mi się wyłączył i na tym stanęło jego mechaniczne serduszko czy można jakoś go przywrócić do życia podłączany do komputera nie reaguje oraz do ładowarki sieciowej też nie jest zimny czyżby stempel do papieru z niego został.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FICU

Cześć. Po jednym dniu korzystania z Androida 7 dla H960ATR, podczas oglądania filmu na Youtube telefon nagle się zawiesił. Wyciągnąłem baterię, włożyłem ją ponownie lecz telefon nie uruchomił się. Po podłączeniu do komputera w portach COM pojawia mi się urządzenie: Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Czy jest jakaś możliwość aby domowymi sposobami postawić telefon na nogi? Jeśli nie to czy wysyłając telefon na gwarancję będą w stanie sprawdzić to, że miałem odblokowany bootloader oraz wgranego Androida 7 dla H960 na rynek turecki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FICU

Powinni telefon naprawić. Po prostu wyślij, to najlepsza opcja. W najgorszym przypadku stracisz 5 dni. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FICU

Wczoraj udało mi się wgrać na nowo oprogramowanie dzięki tej metodzie z XDA. Telefon wstał, pochodził chwilę po czym się zrestartował i znów pojawia się jako QDLoader 9008. Czy jest jakaś opcja aby zablokować bootloader bez przenoszenia plików na pamięć wewnętrzną tylko bezpośrednio z komputera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FICU Powiesz mi może, jak wyszedłeś z tego? Mam to samo - QDLoader 9008.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może wie ktoś jaki AP Chipset wybrać dla v10 h901? próbuję postawić telefon po bricku i nie wiem na jakim odpalić trybie ?

@srbastek złapałem bricka przez lgup.... nie mogę wejść w downloadmod w sumie tylko komputer widzi go jako snapdragon9008....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@K.R.S.S, Jest poradnik w LG G3, ale zaznaczam jest to inny model i nie koniecznie może to zadziałać i może się nie dać tak tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mój świeżo kupiony na aliexpress telefon LG V10 H901 po aktualizacji z Android Mashlow 6.0 przez LG Bridge przestał działać.

Aktualizacja przebiegała pomyślnie. Pomyślnie ukończona, ale telefon nie włącza się. Nie działa też hard reset przyciskami. Po prostu kaplica.

Nic nie pomaga.

Czy ktoś może pomóc?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi