Skocz do zawartości
michalos

rom [CM13][Marshmallow] Android 6.0.1 dla Cube - nowa poprawiona wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyłapuje mi xposed :/ po zainstalowaniu aplikacji z zipa, dalej nie widzi framework'a :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenoszenie plików przez USB nie działa, to samo AirDroid (faktycznie pomieszane pamięci), crashuje BlackPlayer EX oraz czasem usługi google przy logowaniu na konto (zawiesiło się 2 razy w ciągu 30 min), wracam na 5.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przenoszenie działa w porządku, na razie po dniu nic nie crashuje, wrzucony mam xposed, zodex-owane aplikacje, dodany viper's audio, wszystko na razie śmiga, najlepszy CM jak do tej pory, oby nie sypał się z czasem bo wszystko chodzi bardzo płynnie, a amplify faktycznie poprawia baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wywala błąd że usługi google play zostały zatrzymane tak 5-7 razy na 30 min i ogólnie mam problemy z google store nie da się pobierać aplikacji wyskakują błędy z pobieraniem, po zainstalowaniu ekran mi migotał na razie się uspokoiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli ja mam szczęście do tego buildu :) Jedyny błąd jaki napotkałem to proces.phone został zatrzymany, po rozmowie telefonicznej resetuje się karta sim, ale nie wpływa to na jakość użytkowania (znika zasięg i się pojawia po 3 sekundach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz tylko prosić Michalosa żeby to dopieścił :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jeśli chodzi o mnie to jest zauważalnie lepszy i płynniejszy niż 5.1.1 :)

EDIT: Ok jest jeden problem, system łapie niespodziewane rebooty :/ ale i tak mi to na razie nie przeszkadza

EDIT2: Problem ogarnięty, to wina GravityBox i aktywnego ekranu przy powiadomieniach (restartował się, gdy musiał podświetlić ekran z powiadomieniem)

Edytowane przez piotrex1993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam rozładowywać do "zera". po podłączeniu pod usb automatycznie się włącza. Załączy się na tym 1% rozładuje się i wyłączy. Męczarnia żeby podładować do 2 %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Up

Nie jest to tylko problem tego romu. Ja na S4 mini w Mokke OpenSource też tak mam że mimo że telefon będzie pod ładowarką to po włączeniu telefonu przy 1% baterii to Wraz się wyłączy i muszę doładować tak koło 3-4 żeby włączyć normalnie

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ricco
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Wystarczy @Up lub @Wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up tyle ze tu odrazu po podlaczeniu pod kabel sie wlacza i nie mam na to wplywu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi