Skocz do zawartości
edi194

rom [M 6.0.1] AOSP Marshmallow [MOB30H][D800/D802]

Rekomendowane odpowiedzi

edi194

AOSP.png

Witam!

Dzisiaj znalazłem ciekawy ROM jakim jest AOSP (Android Open Source Project). TAK, jest to CZYSTE AOSP na nasze G2! :D

Aktualnie autor postanowił zbudować AOSP na D800 oraz na D802, nazwał to UntouchedAOSP :)

Co działa?

Prawdopodobnie wszystko

Download (D800): https://www.androidfilehost.com/?fid=24533103863138002

Download (D802): https://www.androidfilehost.com/?fid=24533103863138003

Instalacja:

1. Pobierasz rom

2. Wrzucasz go na pamięć urządzenia

3. Instalujesz z poziomu TWRP

4. Instalujesz GAPPS (polecam OpenGapps)

Voila :)

Źródło: http://yairpatchgaming.blogspot.co.il/2016/05/rom-untouchedaosp601r41-mob30hd800-and.html

!!! NIE ODPOWIADAM ZA USZKODZONE URZĄDZENIA !!!

WSZYSTKO CO ROBISZ ZE SWOIM TELEFONEM - ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!!

Edytowane przez Camulos
    Dodano prefix.uzupełniono informację
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nareszcie AOSP na naszą Gie Dwójkę :D Ostatnio przez kilka dni szukałem ROMu z jak najmniejszą ilością ficzerów, po to aby tel chodził dobrze a ew. dodatki bym sobie dograł poprzez Xposed :D  A jak testujesz godzinę to jak ma się sprawa z aparatem? Jest na nim Snap Camera czy ten prosto AOSP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Aparat zwykły prosto z AOSP, OpenGapps aroma nie mogą zainstalować apki od Google a Snapa jeszcze nie instalowałem :)

Ogólnie rzecz biorąc telefon działa fajnie i płynnie na 1,4 GHz, zero ścin itd. Jak na razie wszystko działa jak powinno. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to czasami zły layout ustawień (cienie się nie pojawiają tak jak powinny), ale jestem estetą i tylko to mnie drażni :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na 3 godzinne testy system jest niesamowicie szybki (może to dzięki kernelowi który podkrecil CPU na 2,46), wszystkie apki chodzą bez zająknięcia, aparat jak na aosp jest znośny. Jedyne błędy go znikające cienie od czasu do czasu i brak dt2w do ktorego byłem bardzo przyzwyczajony :D Ogólnie ROM godny polecenia :D

Wystukane z Gie Dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Dt2w ustawiasz w kernel adiutor i działa, sam tak zrobiłem ponieważ to jednak wygodna zabawka[emoji14]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak z baterią w tym ROMie? Lepiej niż w CM?

Edytowane przez Wasyl144

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z baterią bywa różnie, zależy od użytkownika. Ale w moim przypadku wczoraj udało się uzyskać 5h i 2 minuty SoT. Głównie Youtube, 15 minut nagrywania filmu, przeglądanie neta, jasność to około 50/75%. Taki wynik uzyskałem na Lambda Kernel, gdzie CPU jest domyślnie ustawione na 2,50GHz więc pewnie po obniżeniu taktowania wynik byłby ciut lepszy :D

Wytapane z Gie Dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

@@Muffin97 działa ci przełączanie trybu sieci? Znaczy, czy po zmianie widać efekt H+/LTE? U mnie przełącznik nie działał i musiałem wrócić na snapshota cm13, lecz jeżeli działa to zacznę z tym kombinować :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up działa bez zarzutów, zmieniam go kilka razy na dzień, LTE włączam jedynie wtedy kiedy korzystam z pakietu. Tak to siedzę głównie na 2G + Wi-Fi :D

Wytapane z Gie Dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Hmm, czyli prawdopodobnie bootstack coś przekombinował, no nic jutro to sprawdze[emoji14]możesz dla pewności ustawić lte, wejść w dialer wpisać *#*#4636#*#* -> informacje k telefonie i zobaczyć co jest wybrane w "ustaw preferowany tryb sieci"?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi