Skocz do zawartości
Valdomino

Wyzerowany tablet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam!

Jestem tu nowy a na dodatek komputerowy dyletant. Mam taki problem: obdarowano mnie tabletem, ale przy próbie wyciśnięcia z niego czegokolwiek i wykasowania danych poprzedniego właściciela, wykasowałem prawdopodobnie ...wszystko! Aktualnie pokazuje mi się jedynie Muzodajnia której też nie mogę ruszyć.

Chodzi  o Acera Iconia A1

Pytanie, czy jest możliwość przywrócenia go do życia ogólno-dostępnymi środkami?

Pozdrawiam

Valdomino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"AndroidProblemy z Androidem"

do

"Pozostałe Tablety Android OSAcer".

[Dodano: 24 kwiecień 2016 - 20:02]

@@Valdomino co masz na myśli, iż wykasowałeś wszystko? W jaki sposób to zrobiłeś?

W sensie tablet działa i masz samą ikonę muzodajni czy jak? Opisz na spokojnie szerzej co i jak, ewentualnie dołącz jakiś screenshot.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było tak: podarowano mi tablet ( Acer Iconia A1 z Plusa) gdzie były wpisane dane poprzedniego właściciela. Nigdy nie miałem tabletu, więc działałem podobnie jak z telefonem (mam smartfona Kruger-Matz też z Plusa). Niestety nic nie mogłem z tabletem zdziałać, poza pasjansem :-P. Chciałem mu przywrócić ustawienia fabryczne i zrobiłem to tak "skutecznie" (dyletenat!) że teraz tablet nie reaguje na nic. Czy jest możliwe abym wykasował całe oprogramowanie tabletu? No i co dalej w takim wypadku? czy da się ściagnąć oprogramowanie np laptopem i wgrać w tablet? Jeśli zadałem idiotyczne pytanie to sorry bardzo.

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytuje,y posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Valdomino czyli po prostu kliknąłeś "Przywróć ustawienia fabryczne" i tyle? Po takim zabiegu tablet musi działać.

Nie reaguje na nic, czyli w ogóle się nie włącza? Jeżeli tylko znajdzie się odpowiedni rom (czyli soft) to powinno się dać zainstalować od nowa.

Spróbuj kombinacji klawiszy np. power + vol - przytrzymaj kilka sekund. Napisz jaka reakcja. Jeżeli żadna to power + vol +.

P.S. Nie cytuj postów poprzedzających :)

Edytowane przez skolsiwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@Valdomino

Acery miały przycisk (otwór) na wykałaczkę - plastik używaj. Zajrzyj na stronę acera - pobierz instrukcję obsługi. Firmware też udostępniali.

Ps

A1 było 7 modeli - sprecyzuj jaki masz.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Valdomino czyli po prostu kliknąłeś "Przywróć ustawienia fabryczne" i tyle? Po takim zabiegu tablet musi działać.

Nie reaguje na nic, czyli w ogóle się nie włącza? Jeżeli tylko znajdzie się odpowiedni rom (czyli soft) to powinno się dać zainstalować od nowa.

Spróbuj kombinacji klawiszy np. power + vol - przytrzymaj kilka sekund. Napisz jaka reakcja. Jeżeli żadna to power + vol +.

P.S. Nie cytuj postów poprzedzających :)

Bardzo dziękuję za podpowiedź, ale tymczasem nie mam dostępu do tabletu, jestem w pracy niestety. Ale jutro wszystko sprwadzę.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzecz w tym że nie pokazują się żadne klawisze, owszem daje rozwinąć się takie elementarne menu (właściciel, stan baterii, ustawienia,ect,) ale próby dalszego rozwinięcia już bez reakcji.

[Dodano: 25 kwiecień 2016 - 22:21]

Aha, w ogóle tablet się włącza, ale nic poza tym, pokazuje mi się cały regulamin google cośtam i na tym koniec.

Edytowane przez jeronimo
    zbedne cytaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Valdomino czyli wychodzi na to, że dotyk może nie być w 100% sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Valdomino

Acery miały przycisk (otwór) na wykałaczkę - plastik używaj. Zajrzyj na stronę acera - pobierz instrukcję obsługi. Firmware też udostępniali.

Ps

A1 było 7 modeli - sprecyzuj jaki masz.

Yes yes yes !!! Bardzo dzięki! Resuscytacja tabletu się udała!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi