Skocz do zawartości
2dark2walk

Etui/case dla naszych Galaxy S6

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że nie było jeszcze premiery i w przyszłości temat ten rozrośnie się do rozmiarów w których trzeba będzie go podzielić na nowe modele tak teraz nie ma jeszcze aż takiego wyboru akcesoriów. Warto jednak już o tym pomyśleć aby pierwszego dnia mieć estetyczne zabezpieczenie dla naszych nowych zabawek.

Zacznę od tych pozycji którymi sam jestem zainteresowany.

Spigen Neo Hybrid CC w kolorze Satin Silver do niebieskiego S6.

Spigen Neo Hybrid EX w kolorze Champagne Gold który wydaje się być jednym w miarę ładnym bez czarnej obwódki jednak nie wiem czy ten złoty będzie się komponował dobrze z niebieskim.

Większość Samsungowych akcesoriów widziałem w brandstore, są bardzo ładne to muszę przyznać, jednak nie oferują tego stopnia ochrony który potrzebuje.

Wrzucajcie swoje ciekawe propozycje.

Edytowane przez bartekc00
    usuwam mylącą część tytułu dotyczącą s6 edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Ja jak byłem w Brand Store w celu złożenia zamówienia na Galaxy S6 to Pani zaproponowała mi case na S6 od Samsunga, ale... według mnie ten nie daje żadnej ochrony, no bo co? Chroni tylko tył, żeby się nie porysował, a przy upadku może być nie ciekawie. Sam zastanawiałem się jakieś parę dni nad zakupem etui na Galaxy S 6 i mój finalny wybór padł na SGP Ultra Hybrid w wersji Metal Slate. Rozważałem też wybór wersji przezroczystej przyciemnionej, ale ten Metal Slate wydaję się jakiś bardziej porządny, przynajmniej według mnie. Zależało mi też na tym, żeby chronić urządzenie ale też żeby bardzo go nie zakrywać, bo ma ładny design. Myślę, że przyjdzie mi pewnie jutro, ale dam opinię jak dostanę Galaxy S6 i założę na niego etui. Myślę, że dokonałem trafnego wyboru i case będzie w porządku. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się zastanawiam nad SGS6 (póki co wciaż mam N4).  Korzystam w tej chwili z kejsów Ringke (slim i fusion, zamówiłem 2 bo była kiedyś promocja na Allegro).

Wydaje mi się, że w tej chwili do SGS6 nie będzie nic lepszego niż Ringke Slim do "standardowej" ochrony - na stronie producenta są póki co 3 kolory (w tym crystal (przeźroczysty)! ), ale pewnie pojawi się więcej. A np. złoty fajnie się komponuje z białym SGS6 i z tego co widzę, bardzo dobrze chroni górę, dół i aparat.

http://www.rearthusa.com/b/10970183011

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj Spigen NEO Hybrid do S6 Edge

Edytowane przez pagolik
    Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    halfi

ten Spigen NEO Hybrid wygląda bardzo zachęcająco, chyba lepiej od oryginalnego casa samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te case'y Samsunga wyglądają dobrze, jednak nie dają ochrony w ogóle na bokach telefonu, ramka w tych miejscach jest odsłonięta i narażona na uszkodzenia.

Co do Spigen'a i nie tylko to będę skupiać się przy produktach z przezroczystym tyłem ponieważ chce widzieć te ładne kolory za które tyle płacę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Ja dostałem już swojego SGP Ultra Hybrid w wersji Metal Slate i powiem szczerze, że wykonanie jest naprawdę bardzo dobre. Etui jest mocne i widać, że porządnie wykonane. Wszystko w jak najlepszym porządku. Idealne rozwiązanie dla osób, które z ładnego smartfonu nie chcą zrobić "czołgu", a chronić go i jednocześnie chcą utrzymać ładny design urządzenia i nie odejmując mu zbytnio od jego wyglądu. Generalnie myślę, że będę bardzo zadowolony. Teraz tylko czekam na swoją Galaxy S 6 i zdam relacje jak już go umieszczę w etui. Moim zdaniem jest naprawdę świetne, więc polecam każdemu ☺.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógł byś podać dokładne wymiary ultra Hybrid? Spigen nie lubi pokazywać na ich stronie wymiarów produktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Dokładnych Ci nie podam co do milimetra, ale wymiary to mniej więcej 14 cm (długość), 6,5-7 cm (szerokość) i tak z 8-9 mm grubości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł Spigen Ultra Hybrid S6 Edge. Nie pogrubia telefonu i dość dobrze chroni boki. Polecam.
    Nie mogę dodać zdjęć bo tapatalk mi wywala.

Edit. Dodałem zdjęcia przez laptopa.

post-148890-0-83432800-1429216181_thumb.jpgpost-148890-0-96520500-1429216158_thumb.jpgpost-148890-0-84318500-1429216125_thumb.jpg

S6 EDGE / Tapatalk / Twitter @Pan_droid

Edytowane przez pagolik
    Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi