Skocz do zawartości
2dark2walk

Etui/case dla naszych Galaxy S6

Rekomendowane odpowiedzi

chato

Kupiłem sobie żelowe etiu (na tyle grube, że zrównuje się z obiektywem), ale nie używam go - telefon znacznie lepiej leży w ręce bez niego   :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktos odpowiednik niemieckiego FitBag'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Razem z telefonem kupiłem Samsung Galaxy S6 Protective Cover Czarne, fajne, chroni rogi, ale odsłania boki tak że można poczuć to premium ;)

Foty

Edytowane przez venon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up od samego początku myślałem o etui, które pokazałeś. Nigdy nie lubiłem żadnego etui, ze względu na pogrubianie telefonu (hybrid spigena do S4 leży w szafie do tej pory kupiony od razu po zakupie telefonu ok 2 lat temu) i zakrywaniu jego normalnego wyglądu.

Jednak etui, które pokazujesz tylko w wersji przeźroczystej (nie widze załączonych przez Ciebie zdjęć) jest jakimś kompromisem. Chroni szklane plecy nie zasłaniając ich prawdziwej natury (w tym wystający aparat), chroni rogi (najwrażliwsze po za ekranem przy upadku) i jednocześnie pozostawia odkryte boki i górę/dół odsłaniając fajną ramkę i nie pogrubiając w tym miejscu telefonu. Własnie przez odkryte boki trzymając telefon ma się wrażenie, że nie ma żadnego etui. Dodatkowo zaoblenia chroniące jednocześnie rogi sprawiają, że telefon wywrócony do góry nogami nie dotyka ekranem podłoża. Mając na ekranie jakąs rozsądną folie i to etui powinno wystarczyć.

Niestety nadal się waham i s-view cover stanowi dla mnie też fajne rozwiązanie tym bardziej, że znów boki i góra/dół są odsłonięte. Ciekaw tylko jestem jak jest z okienkiem w s-view, bo wcześniejsze modele miały przypadki porysowanych ekranów przez właśnie owe okno. Ostatnim modelem z okienkiem jest Note 4, fajnie jakby ktoś kto ma note 4 wypowiedział się czy tam  rysuje się ekran od okienka. Bo przy s-view coverze nie chciałbym już używać żadnej folii.

Tak przy okazji w Euro RTV AGD na część oryginalnych etui Samsunga jest promocja cenowa, dość korzystna, zwłaszcza przy droższych modelach.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Chciałem wziąć wersję przeźroczystą jednak sprzedawca mi odradził, podobno mocno zbiera rysy, po dwóch dniach na wersji demonstracyjnej mocno zniszczone. Zdecydowałem się więc na te.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem czarnego s-view covera i założyłem 3MK flexible. 

Co do etui to wykonanie jak zwykle ok, podoba mi się, że jest dostęp do wszystkich portów i przycisków, dlatego w sumie nie czuje sie super zgrubienia. Jedno co moim zdaniem powinni rozważyć to danie wyboru przy blokadzie odciskiem palca. W tej chwili jak chcemy skorzystać z aparatu/ulubionych kontaktów na okienku to musimy najpierw otworzyć i odcisnąć palucha. Wiem, że wielu takie rozwiązanie odpowiada i jest logiczne tzn. bez weryfikacji zero dostępu. Jednak je chętnie widziałbym możliwość takiej konfiguracji, aby można było wybrać czy przy tym etui, żeby korzystać z okienka jest wymagany odcisk palucha czy też nie.

Edytowane przez Merauder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy w Katowicach w Samsung Brand Store można od ręki kupić już jakieś sensowne, delikatne etui na S6 Edge ? Chciałbym coś bardzo subtelnego, ledwo widocznego, a jak nie tu może pójdę w minimalizm i jakiś skind dbranda tylko na tył i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są przezroczyste plecki Samsunga.Sam poważnie takie rozważałem

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zamówiłem w Euro za 74,99 zł

Etui Clear Cover do Galaxy S6 edge Model EF-QG925BB

Edytowane przez Dj_Dario

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze mi ktos powiedziec jak zdjac to clear cover :o?

Dobra poradzilwm sobie. Mega sie rysujw ten plastik

Edytowane przez migot128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi