Skocz do zawartości
2dark2walk

Etui/case dla naszych Galaxy S6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w dniu wczorajszym kupiłem zestaw:

- szkło Nullkin Amazing H+

- Spigen Ultra Hybrid w kolorze Metal Slate

I mogę powiedzieć, że takiego zestawu brakowało mi w Galaxy S5. Telefon przyjemnie leży w dłoni oraz jest również dobrze zabezpieczony. Mogę z czystym sumieniem polecić taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Ja mam do s6

Caseology czarne włókno węglowe

Spigen Ultra hybrid

Verus iron shield

I jak dla mnie jest to zestaw w 100% chroniący i dający odczucie nowości telefonu nawet co kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem Spigen Ultra Hybrid Space Crystal. Bardzo zadowolony jestem z wyboru. Telefonu az tak nie pogrubia, mily w dotyku (ani to guma, ani to plastik); obiektyw nie dotyka podloza. Rys narazie nie widac choc to dopiero drugi/trzeci dzien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Ja tak jak pisałem wcześniej na pierwszej stronie - zamówiłem SGP Ultra Hybrid w kolorze Metal Slate i tak jak pisałem - wykonanie jest świetne. Leży i czeka, aż założę go na Galaxy S6, bo nadal czekam na swój model (zamówiłem wersję 128 GB, stąd też tak długi czas oczekiwania, mam nadzieję, że w tym tygodniu przyjdzie bo ma być do końca miesiąca maksymalnie).

Na Galaxy S4 używam etui Poetic Atmosphere, od jakiegoś roku (nawet ponad) i jestem mega zadowolony. Rysy są, pękł mi też w dwóch miejscach, ale to po dwóch naprawdę mocnych upadkach (nadal nic się nie rusza i wszystko jest tak jak było wcześniej, nie skrzypi. Pęknięcia są, ale nie dają o sobie znać). Jestem zadowolony bo spełnia swoją funkcję nadal. Szukałem czegoś takiego na S6, ale producent nie planuje chyba wypuszczenia tego etui na Galaxy S 6 i też właśnie dlatego wybór padł na etui Spigena. Chroni telefon, niezbyt go zasłania (chodzi o design) i wygląda też bardzo ładnie. Mi się osobiście podoba, jestem zadowolony z zakupu.

Poza tym - rozważam też zakup jakiejś ochrony na wyświetlacz i myślę, co wybrać. Szkło czy folię i jakiej firmy. Myślałem nad 3mk (te szkło od nich), podobno jest bardzo dobrym produktem. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym? Przyznam, że używałem kiedyś folii na S4 ale ją zdjąłem bo się strasznie palcowała i przetłuszczała i do tej pory jest bez folii.

Jak dostane swój model już to dam opinie o tym etui od Spigena, choć już teraz wiem, że będę zadowolony na 100% ☺.

Edytowane przez IceMan_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W temacie o foliach napisałem kilka słów o foli/szkle flexible Glass 3MK

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie kupuje. Najwyżej nakleję folię na ekran i tył. Chyba że wyjdzie jakaś wsuwka to zakupię to będzie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem SPIGEN SGP Rugged Capsule , ogladalem filmiki na yt i wypowiadali się o tym etui że jest idealnie zrobioe i jakos mnie skusiło :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostrzegam przes zakupem clear cover, moze i ladne ale po1 wlozeniu beda same ryski na tym etui, duzo lepszy jest protective cover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

@up Trzeba było przeczytać post #15 przed zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje etui przyszlo i robi takie WOW :D jestem zadowolony czekam jeszcze za telem i szklem z allegro , mam nadzieje ze szko bd dobrze dociete :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi