Skocz do zawartości
krzychy

LG CAM Plus - Opinie, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z cam plus. Mam telefon naladowany np. w 30% podłączam cam plusa ktory jest naladowany w 100% nie doładowuje telefonu automatycznie, tylko musze nacisnąć któryś z przycisków na cam plusie, po czym laduje telefon o ok 2-3% i przestaje ładować.
    Tak ma być? Czy powinien ładować do 100% lub do rozladowania cam plusa? Może gdzieś w ustawieniach trzeba coś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@ryba007 Po kliknięciu przycisków (nie wszystkich) ładuje przez około 5min. Te +1200mAh z modułu to raczej takie subiektywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trakcie fotografowania energia jest pobierana z CAM Plus

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Chcę zakupić G5, a ponieważ korzystam dużo z telefonu - druga bateria będzie dla mnie koniecznością. Wiem, że jest takie coś BCK-5100 (Hybrid Charger+Battery)  , ale ceny są kosmiczne i słabo z dostępnością, więc mam pytanko: Czy modułem LG CAM można ładować dodatkową baterię, bo ceny tych modułów są w miarę normalne ;) Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZEDYO
    Witajcie. Chcę zakupić G5, a ponieważ korzystam dużo z telefonu - druga bateria będzie dla mnie koniecznością. Wiem, że jest takie coś BCK-5100 (Hybrid Charger+Battery)  , ale ceny są kosmiczne i słabo z dostępnością, więc mam pytanko: Czy modułem LG CAM można ładować dodatkową baterię, bo ceny tych modułów są w miarę normalne [emoji6] Chyba, że macie jeszcze jakieś inne propozycje?
    Aktualnie LG Cam w RTV EURO AGD za 9,99zł, więc tylko brać [emoji4]

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie z ciekawości zamowiłem z RTV Euro ten moduł, tylko zastanowił mnie dopisek "Brak akumulatora w zestawie". I teraz o jaki akumulator chodzi? ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    2 godziny temu, Dominik Komorowski napisał:

Właśnie z ciekawości zamowiłem z RTV Euro ten moduł, tylko zastanowił mnie dopisek "Brak akumulatora w zestawie". I teraz o jaki akumulator chodzi? ^^

O akumulator od telefonu, ten podłączony do modułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli akumulator w  module być to będzie xD

Już tak sobie myślałem, że może wykombinowali że sprzedają bez tego wbudowanego ogniwa ale tak chyba robić nie mogą. To za 9.99 dokupić moduł to brzmi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy z tego modułu można korzystać jak z power banka? Słyszałem, że on działa tylko w momencie korzystania z aparatu. Można to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@zimmonx Nie wiem co przez to rozumiesz. Nie możesz podłączyć kablem telefonu z modułem i ładować. Możesz ładować telefon modułem jeśli masz go zamontowanego do telefonu - wtedy jak klikniesz jakiś przycisk na module to ładuje on telefon przez jakieś 5 min. Nie działa tylko jak masz włączony aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi