Skocz do zawartości
krzychy

LG CAM Plus - Opinie, dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Lysolus napisał:

@zimmonx Nie wiem co przez to rozumiesz. Nie możesz podłączyć kablem telefonu z modułem i ładować. Możesz ładować telefon modułem jeśli masz go zamontowanego do telefonu - wtedy jak klikniesz jakiś przycisk na module to ładuje on telefon przez jakieś 5 min. Nie działa tylko jak masz włączony aparat.

Tak, chodziło mi o sytuację, kiedy mamy moduł zamontowany w telefonie. Dzięki za wyjaśnienie, teraz już rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moduł odebrany, żadnego problemu z uruchomieniem oraz ładowaniem. Wszystko działa jak należy. 9,99 za taki modulik jak najbardziej w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też już dostałem ten moduł. Podłączyłem sam moduł do ładowarki - bez reakcji, po podłączeniu do telefonu i do ładowarki zaczął świecić na czerwono. Czy ten moduł można ładować osobno (bez telefonu)? Czy trzeba go ładować podłączając do ładowania i do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co? Na poczatku tez tak mialem i zrobilem pewien myk. Podlaczylem modul do telefonu i pod ladowarke. Jak zaswiecila sie czerwona dioda na module to wylaczylem telefon,wyciagnalem z niego modul i od modulu odpialem baterie. Zostawilem sam modul pod ladowarka na ktorym dalej swiecila sie czerwona dioda. I ponowne podpiecie samego modulu do ladowarki poskutkowalo ladowaniem go. Sprobuj w ten sposob. Wybacz za brak polskich znakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za informacje. Tak tez zrobilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Dziś odebrałem bo grzech za dychę nie kupić.  Wszystko działa bez problemu :) Dodatkowo myślałem, że kabel mam wyjechany bo lata i wypada  ale to jednak port usb mam wyjechany po 2 latach ( w module siedzi ciasno) więc czas na zmianę tej brudki na aliexpress sa po 40zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bemq

@ShoRtie jeżeli jeszcze nie zamówiłeś to wstrzymaj się. Weź szpilkę i przeczyść port, najbardziej rogi, bo w nich osadza się tego sporo.
    Sam miałem ten problem, zamówiłem chińczyka i przeczyściłem wówczas oryginał. W głośniku zamiennika od samego początku słychać inne tony niż w oryginale (jest gorzej).

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Tylko, że mi ta wtyczka strasznie lata w tym porcie a w tym cam plus wchodzi ciasno z klikiem ale spróbuję z tą szpilką :)

edit.  bemq  aż mi się śmiać chce bo to pomogło i nawet nie pomyslal bym ile tam wyszło farfocli z materiału z kieszeni. Port działa jak nowy i cofam wszystkie przeklenstwa wyslane w strone portu usb-c

Edytowane przez ShoRtie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bemq

@ShoRtie też się dziwiłem gdy go czyściłem, że aż tyle śmieci zebrało się w nim... początkowo myślałem, że czyszcząc uszkodzę któryś z pinów, dlatego też wstrzymałem się z tym dopóki chińczyk nie przyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi