Skocz do zawartości
Meloonikk

ROM [Najnowsza Wersja] Oficjalny Lenovo K3 Note Stock ROM - ANDROID 6.0 - Multilanguage [01.05.2016] by gourabpa

Rekomendowane odpowiedzi

hdc
    Napisano (edytowane)

To ciekawe, bo wczoraj przywróciłem około 100 aplikacji Titaniumem.

Edytowane przez Gwozdek
    Nie cytujemy postów poprzedzających w całości. Używamy @up lub opcji 'Wspomnij' (@ obok nazwy użytkownika).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slan
    Napisano (edytowane)

(...)

DoubleTapToWake działa jak dotąd za każdym razem, nie ma momentów, że "zaśpi" jak to bywało na innych romach.

(...)

Przez pierwszych kilkanaście godzin po zainstalowaniu też tak myślałem. Niestety, właśnie po raz pierwszy Tap2Wake "usnął" :(

Poza tym płynność działania pozostawia trochę do życzenia - interfejs potrafi się "przyciąć" podczas tak niewinnej czynności, jak przewijanie głownego ekranu - na szczęście niezbyt często.

Kolejny (drobny) bug to wysypywanie się już na starcie apki Runtastic w wersji 6.8 (6.7.2 działa poprawnie). Tu jednak trudno stwierdzić, czy przyczyną problemu jest ROM, czy jakiś błąd w samej apce.

Więcej wad na razie nie zauważyłem. Zobaczymy, jak się sprawdzi przy dłuższej eksploatacji. Przesiadłem się na niego z ROM-u S424 od CUOCO92, ponieważ ten ostatni lubił, od czasu do czasu, nieoczekiwanie zaliczyć kilkudziesięciosekundową "zwiechę".

Edytowane przez slan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja potwierdzam, że TB spokojnie działa. Mi przeszkadza brak możliwości ustawienia swojej tapety/motywu ekranu blokady. Musialem wspomóc się zewnętrznym lockerem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fiskomp
    Napisano (edytowane)

U mnie niestety poszedł do piachu. Totalnie wywalił się po zainstalowaniu nova Launcher. Niestety to nie przypadek, dwa podejścia, ten sam efekt. Po ponownym reboocie obraz wyświetla się stroboskopowo (zawału dostałem, że telefon uwaliny). dotyk działa o tyle, że po wciśnięciu "power" pozwala wybrać co ma zrobić.

Drugie podejście po ponownym full wipe i formacie.

Jeszcze, w pierwszym poście nie umieszczono informacji, że nie jest to zip, tylko katalog do przywracania kopii, dwa, TWRP podane to nie 3.0.0., tylko 2.8.6.

Ogólnie ten ROM to kaszana.

R.I.P.

Edytowane przez fiskomp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirecc
    Napisano (edytowane)

Titaniu Backup mam legalną pełną wersję i przywracanie zbiorowe zawiesza się, nawet niektóre pojedyncze apki nie potrafią się przywrócić...

Za to Nova Launcher (też legal) działa bez zarzutu.

Rom postawiony w/g instrukcji z oryginalnego wątku ( tutaj na forum nie ma tego info, a powinno być! ) za pomovą restore po full wipe.

Wytapatane z Lenovo K3 Note

Edytowane przez mirecc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Wam LTE poprawnie? 

Muszę to jeszcze dobrze sprawdzić, ale wydaje mi się, że nie udało mi sie ani razu zalogowac sie do sieci LTE, gdzie na poprzednim sofcie działało to bez zarzutu.

Potwierdzam TB pojedyńczych aplikacji działa. Nova Launcher mam zainstalowany, ale nie uruchamiany (teraz boję sie to zrobić ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mi TB również działa bez zarzutu, przywróciłem jakieś 150 aplikacji. Mi jak dotąd ani razy DoubleTapToWake nie usnął i nie zauważyłem zwiech. Z jakiego launchera korzystasz @@slan? Nova działa znakomicie. @@Slawusi3k Owszem, normalnie działa mi LTE. Włączyłeś roaming danych? @@mirecc Oczywiście, że jest dokładna instrukcja, nawet przetłumaczyłem, sprawdź dokładnie główny post.

Edytowane przez Meloonikk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hollow

Musisz miec Titanium Backup 7.3 cos tam cos tam (starsze nie dzialaja, wywalaja sie przy przywracaniu danych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja ma TB 7.1.2 i wszystko poszło ok.

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

Co do LTE to owszem jest natomiast mam wrażenie że na wcześniejszym sofcie w miejscach gdzie teraz nie mam zasięgu LTE wtedy był ale może to tylko takie wrażenie... Nie specjalnie zwracam na to uwagę.

Edytowane przez robbie77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hollow
    Napisano (edytowane)

Jak dla mnie duza zaleta tego romu to lepsza jakosc nagrywania wideo - mniej klatkuje, film jest bardziej plynny - subiektywne odczucie.

Edytowane przez hollow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi