Skocz do zawartości
MaxKey

Zdjęcia, filmy, aparat w MI5 - opinie, uwagi, spostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nic się nie ugina przy codziennym użytkowaniu, siłować się z ekranem nie zamierzam. Telefon jest faktycznie "delikatny" ale szkło to szkło...fizyki nie oszukasz. Nic nie trzeszczy, wykonanie pierwszorzędne ;) wersja RAM 3GB ROM 32GB

Stockowy dialer w chwili obecnej się crashuje, ale to pewnie dlatego że chińczycy przy sofcie grzebali. Trzeba było posiłkować się apką z marketu. Cała reszta działa. Czekam obecnie na odblokowanie bootloadera i wrzucam soft xiaomi.eu

Bootloader odblokowany, MIUIPolska już na pokładzie :)

Edytowane przez bergmen
    promowanie forum o podobnej tematyce jest niezgodne z regulaminem
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    Powiedz mi gdzie kupowałęś Mi5 i za jakie pieniaze.

Sam roważąm wymiane swojego Note 4 na Mi5 w podstawowej wersji ze wzgledu na cene. ( chce jak najminje dokłądać po sprzedaży Notesu), a to ma byc tylko teleofn przejsciowy. Jeśli by mi sie spodobał i bateria by mnie satysfakcjonowala to zmienilbym w przyszlosci na wersje 4/128 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@memphis21

Zapraszam do tego tematu >> http://forum.android.com.pl/topic/271192-xiaomi-mi5-informacje-og%C3%B3lne/  Ponad 8 stron poświęcone zakupowi. W tym wątku skupmy się na jakości zdjęć , żeby każdy czytał dokładnie to o czym mowa w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Koledzy, jest już was wieku, którzy mają MI5. Prośba o ocenę aparatu fotograficznego, bo ilość wzajemnie informacji jest straszna. Reklama była wielka, ale rzeczywistość podobno okazuje się inna. No i czy rzeczywiście stabilizacja to taka praktyczna sprawa i widać różnice w zdjęciach lub filmach bez niej. Pytam bo cały czas zastanawiam się nad Meizu 6 Pro (choć teraz jest jeszcze ZUK Z2 Pro ale nie wiem jak tam z nakładką na androida i aktualizacjami/Polski podobno jest w standardzie)

Edit: literówka

Edytowane przez msurfer30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

co do stabilizacji optycznej to zobacz na youtube, porównanie kuby Klawitera mi5 z S7, widać jak działa stabilizacja :)

Dla mnie aparat bomba, mam porównanie z Note 4 :) zresztą czekam na drugiego w domu mi5.

Wytapatalkowane z Note 4

Edytowane przez marcus1212
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u was też przy włączonej opcji HDR zdjęcia się bardzo długo zapisują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    conti

Też, niestety proces musi trochę potrwać. Zresztą taki Samsung też potrzebuje trochę czasu na obróbkę zdjęcia. ;)

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta posta poprzedzającego (pkt 4.6 reg). Usunięto zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@conti

miałem S7 i tam nie było różnicy zapisywania w czasie czy była opcja HDR włączona czy nie, posiadałem też wiele innych flagowców i niestety tylko Mi5 tak ma, dlatego moje zdziwienie i zapytanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

dobra  wiadomość. Wraz z pojawieniem się MIUI Global na Androidzie N ma zostać przywrócona możliwość kalibracji stabilizacji obrazu (jak było w MIUI7)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Mam porównanie do LG G3 i G4 i tu zdjęcia są nawet ok(niektóre wychodzą lepiej na LG inne na Xiaomi) ale filmy to różnica kolosalna. LG zjada niestety Xiaomi. Niestety video ssie w Xiaomi. Ale do moich zastosować codziennych mi wystarcza i nie denerwuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi