Skocz do zawartości
psq

Huawei P9 - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

psq
    Napisano (edytowane)

Witam,

dostałem właśnie w swoje ręce Huawei P9 i teraz mam zagwozdkę odnośnie ochrony tego telefonu.

Poczytałem trochę wątki w Akcesoriach do P8, ale nadal mam zagwozdkę.

Co biorę pod uwagę:

• Oryginalne etui Smart Cover + jakieś szkło,
    • Jakiś niegruby case + jakieś szkło,
    • Coś w stylu Invisible Case od 3mk.

I teraz pytanie, jakie macie doświadczenia z poszczególnymi produktami? Czy Smart Cover się sprawdza? Bardzo pogrubia telefon?

Jakie szkło polecacie? Czy wymysły typu "Flexible Glass" to rzeczywiście lipa?

Czy polecacie jakieś konkretne case'y (lub konkretne firmy)?

Co do "Invisible Case" do P9 widzę je tylko w wersji ARC, czyli po prostu folia. Czy jakieś inne firmy produkują coś podobnego, może lepszej jakości?

Teoretycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby ostatnie, bo maksymalnie zachowuje design i minimalną grubość urządzenia. Z drugiej strony trudno uwierzyć mi w ochronność tego rozwiązania (szczególnie przy upadkach).

Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Edytowane przez mobopx
    Edytowałem tytuł. Dyskusja szkło/folia będzie prowadzona w innym wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie drugie rozwiązanie. Szkło nillkin, mocolo plus na plecy nillkin, ipaky, mofi lub coś w tym rodzaju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Osobiście polecam wsuwki marki Bugatti, zawsze używam ich w każdym modelu i nigdy się nie zawiodłem. Póki co narazie czekam na dostępność w sklepie BRICK.PL

Wczoraj kupilem normalną wsuwke za 20zł. Te Bugatti to koszt zawsze około 60-70zł. Osobiście najbardziej lubie wsuwki poniewaz nie szpeci to tak telefonu jak jakieś gumowe plecki i szkła na ekran :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez elniunio27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się nie chce wyciągać telefonu z kieszeni, żeby wyciągać go jeszcze z czegoś, żeby go odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Mate 8 używam etui Nillkin Nature. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui fajnie wygląda ale ciekawe jak wykonanie w środku ponieważ na tym też wszystkim zależy, aby nie porysować telefonu przez plastikowe wstawki jak to nieraz ma miejsce. Zawsze byłem zwolennikiem wsuwek do telefonu ale w tym modelu chyba kupię jednak jakieś plecki ponieważ osobiście telefon niepewnie trzyma się w dłoni. Telefon jest śliski i już prawie dwukrotnie mi upadł jak trzymałem jego samego. Kiedyś używałem w paru modelach Etui Spigena Slim Armor i byłem zadowolony a tutaj narazie nie ma w czym wybierać. Trzeba po prostu chwilę poczekać aż pojawi się więcej akcesorii do tego modelu. Narazie zastanawiają mnie dwa etui znalezione w sieci 

1.Wersja Silver

http://allegro.pl/etui-bumper-u-case-ipaky-hybrid-huawei-p9-szklo-i6135715004.html

2.http://allegro.pl/benks-crystal-cienkie-etui-tpu-case-huawei-p9-i6174165484.html

Co do tego drugiego to obawiam się, że moga pojawić się paprochy i będą widoczne ponieważ jest to etui przezroczyste

Chyba po prostu kupię pierwsze lepsze i poczekam na coś sprawdzonego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod etui przezroczystym pojawiają się paprochy to fakt. Ja co jakiś czas wcześniej wspominanego Nillkina zdejmuję i czyszczę. Ogolenie jestem zadowolony bo telefon zachowuje swój wygląd i nie staje się dużo większy.  :tears_of_joy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem. Bylo by to pomocne w wyborze gdyby wyzej wymienione etui bylo dostepne dla modelu podanym w watku ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi