Skocz do zawartości
psq

Huawei P9 - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

Wodniak
    Napisano (edytowane)

Prosze bardzo oto fotki oryginalnego etui huawei :-)

ec934d1512f000e4c684295b91a52a5d.jpg

7b8220ef5b98c4eaf6680157394652b7.jpg

41d3d497ece37bd60389cfc5b5de32e0.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wodniak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam kupiłem to etui.

http://allegro.pl/etui-bumper-u-case-ipaky-hybrid-huawei-p9-szklo-i6135715004.html

post-409863-0-81011300-1464682724_thumb.jpgpost-409863-0-40725200-1464682729_thumb.jpg

etui dość grube prezentuje się ok wygląda to tak ! :)

Edytowane przez mobopx
    Zdjęcia, screeny oraz filmy umieszczamy w spoiler. (pkt 4.11 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No, widziałem dziś że pojawił się Nillkin Frosted. Teraz się zastanawiam czy nillkin czy ten ROCK. Nillkina miałem wcześniej na M2 i był całkiem ok, dopóki się nie ułamał kawałek...

Chociaż po głowie chodzi mi to: http://ru.aliexpress.com/item/100-Original-AIXUAN-Huawei-P9-Quicksand-Case-High-Quality-Frosted-Shield-Matte-Cover-For-Huawei-P9/32648428661.html?spm=2114.01010208.3.68.xAGtxT&ws_ab_test=searchweb201556_10,searchweb201602_1_10037_10017_10021_507_10022_10032_10020_10009_10008_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=b2bf4ac3-c1f4-4970-a19b-a4325c06878b

a wie ktoś może jak jest z fakturami przy kupnie z aliexpress? da się w ogóle wziąć fakturę na firmę?

Edytowane przez elobayor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

200 za etui? Bogacz

Edytowane przez dredjack

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OsMax

@@Adr1a2 użytkuje ok 2tyg. Tylna część bardzo ładnie przylega nic się nie odkleja ani nawet nie sprawia takiego wrażenia. początkowo było nieprzyjemnie czuć boczki folii bo były "ostre" ale teraz po 2 tyg folia się podocierała   w miejscach  cięcia folii i jest bardzo przyjemnie.

Folia się nie porysowała, nie zniszczyła i wszystko z nią póki co ok. Pracuję na co dzień w biurze więc nie ma styczności z piaskiem i innymi groźnymi dla telefonu substancjami. To co pokazał @@Wodniak bardzo ładne wizualnie (prawie jak casy od iphona) ale już widzę że to wgłębienie na skaner linii papilarnych by mnie wkurzało bo mam inny silikonowy case który właśnie jest grubszy od folii i irytuje mnie kiedy przykładam palec. Folia eliminuje to uczucie w 100%. Na pewno taki case jest lepszy przy upadku ale folia zostawia nam 99% pozytywnych odczuć estetycznych.

Się rozpisałem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adr1a2

@@OsMax i taka odpowiedz, to odpowiedz! Takie odpowiedzi czyta mi sie bardzo milo!  :polewaj:

Zdecydowałem się już i biorę folię. Po czasie może zaopatrzę się w coś lepszego, o ile wyjdzie.

Dziękuję  :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie mi w etui z Allegro za 45 zł, o którym tu pisałem pękła ramka przy wejściu ładowarki. Zamówilem takie samo na alieexpress za 3$ i 3 inne. Łącznie za 4 wyszło 11$. Ciekawe co za szajs przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arasel

Ja też aktualnie używam etui IPAKY/U-Case jak kolega Kamil_Sch i na pewno trzeba pochwalić jego jakość. Jest wykonane z dobrych materiałów, bardzo dobrze dopasowane, nigdzie nie odstaje no i plecki się nie rysują ani nie palcują. Niestety, etui znacząco powiększa gabaryt telefonu, co jest mocno odczuwalne jak dla mnie. Dodatkowo, jak ktoś wcześniej pisał, trzeba nieco pomerdać kablem by wszedł do portu ładowania bez problemów. Z minusów mogę dodać, że tuż nad portem ładowania, na metalowej ramce, a konkretnie na jego górnym szlifie powstały już drobne, minimalne, ale jednak skazy - od paprochów, które tam się dostają podczas noszenia w kieszeni. Sam P9 jest smukły i wspaniale leży w dłoni, a to etui powoduje, że staje się klocem (Z nominalnych 145 x 70,9 x 6,95mm rośnie do 150x75x10mm). Z racji tego, że do P9 dedykowane etui kosztuje ok. 180PLN zamówiłem jeszcze na ali kolejne dwa ( http://www.aliexpress.com/snapshot/7710347713.html?orderId=75561133366542 ) i ( http://www.aliexpress.com/item/100-Original-AIXUAN-Brand-Quicksand-Case-For-Huawei-P9-Frosted-Shield-Matte-Cover-Screen-Protector-Gift/32650932701.html ), które mniej więcej przypominają to od Huawei, jakie można było kupić do P8 i które moim zdaniem było genialne - nieznacznie powiększało urządzenie i było perfekcyjnie dopasowane. Jak tylko do mnie dotrą to napiszę jak wrażenia. 

sgZX2uS.jpg

lxysJix.jpg

b1EWBIO.jpg

f12Yg0m.jpg

dGdP8Qq.jpg

Edytowane przez arasel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

No niestety ale w etui robi się klocek nie do zaakceptowania.

Sent from my P9 using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@arasel

Mam to etui. Rozpada się przy wejściu usb po kilku tygodniach . Dlatego zamówień to samo, ale już na alliexpres za 3,18$, a nie za 45 zł od handlarzy z Allegro. Poczekam te 3 tygodnie na dostawe,bo stare spełnia swoją funkcję ochrony przed upadkiem mimo pęknięcia. Do tego 3 inne i razem wyszło 44 zł.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mobopx
    usuwam duży cytat dla poprawy czytelnośći

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi