Skocz do zawartości
psq

Huawei P9 - Etui

Rekomendowane odpowiedzi

galusz

Niestety, mam to samo. Bez etui to telefon pewnie po miesiącu już by miał zbitą szybę.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adr1a2

Zamówiłem sobie coś takiego "Huawei P9 3mk ARC 3D wersja Matte-Coat™". Folia jest w drodze. Sam nie będę się bawił w naklejanie, bo jeszcze coś popsuję, dlatego oddam to do osoby, która zajmuję się tym. Po naklejeniu oczywiście postaram się przedstawić jak to wygląda. Uważam, że na dzień dzisiejszy nie znajdę niczego lepszego. Obecne etui które posiadam nie podoba mi się i mam ochotę zdjąć to i połamać. Sam telefon prezentuję się bardzo fajnie, a w tym etui traci swój cały urok, a nie tego chce i do tego ta grubość..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    galusz

Czekam na zdjecia tej folii. Teraz mam IPAKY, ale to jednak niweczy efekt...
    Dodatkowo musialem nozykim pocienic kabel USBC aby nie "napieral", bo jeszcze zlacze by spierdzielil.

post-269564-0-61541900-1465280573_thumb.jpg

Edytowane przez mobopx
    Zdjęcia, screeny oraz filmy umieszczamy w spoiler. (pkt 4.11 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adr1a2

@@galusz, próbowałem zrobić zdjęcia innym telefonem, ale niestety jakość bardzo słaba, więc nie wrzucałem. Dzisiaj będę miał jeszcze s4 mini, więc może uda się coś pstryknąć. Osobiście mogę powiedzieć, że telefon prezentuje się rewelacyjnie. Folii dosłownie nie widać. Ciekawy jestem tylko, jak się sprawdzi  co do tych zarysowań. Ogólnie jestem bardzo zadowolony  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    galusz

@up

W takim razie zamawiam. Masz rację, telefon jest za ładny, żeby go ładować do pancernych etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adr1a2

No niestety, nie udało się zrobić porządnych zdjęć, więc nie ma sensu wrzucać.

To co mogę napisać, to telefon naprawdę wygląda rewelacyjnie. Nigdy wiecej zadnych etui do tego modelu.

Telefon sam w sobie wyglada bardzo dobrze, a w folii, z matowym wykonczeniem prezentuje sie jeszcze lepiej :)

Jedyny minus na dzien dzisiejszy to "kreski" na ekranie pod swiatlo. Widać takie dwie wieksze kreski. Kobieta, ktora mi to zakladala w punkcie 3mk powiedziala, ze to zniknie. Ogolnie jestem zachwycony wygladem. Czas pokaze, czy tak samo bedzie z zabezpieczeniem telefonu  :lol2:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudus8

Witam serdecznie,

Szukam jakiś pleców na swojego P9.

Niestety po wejściu na Brick.pl mocno się zdziwiłem brakiem wyboru etui.

Dostępnych jest tylko kilka sztuk.

Możecie mi polecić jakieś porządne i nie drogie plecki?

Pozdrawiam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arasel

Tak jak pisałem wcześniej, jak dojdą kolejne to opiszę jak wrażenia. Dotarło do mnie jedno z najdroższych z Ali ( http://www.aliexpress.com/item/100-Original-AIXUAN-Brand-Quicksand-Case-For-Huawei-P9-Frosted-Shield-Matte-Cover-Screen-Protector-Gift/32650932701.html ). 

Case jest rewelacyjny! Wykrój jest niemalże taki sam jak oryginalne etui od Huawei do P8 i daje znakomity dostęp do wszystkich portów, przycisków i czytnika linii. Co najważniejsze - etui jest perfekcyjnie dopasowane, dosłownie zrobione na miare, nigdzie nie odstaje, nie rusza się, nie ma luzu. Ja wybrałem wersję Quicksand, która ma bardzo fajną teksturę jakby z wtopionym piaskiem, trochę jak papier ścierny. Nie jest to nieprzyjemne, nie haczy o nic i nie drapie, ale chwilę trzeba się do takiego uczucia przyzwyczaić. Ja po jednym dniu byłem już oswojony i uważam, że efekt jest świetny. Przez to, że ma taką właśnie teksturę telefon pewnie leży w dłoni, nie ma obawy, że może się wyśliznąć. Chwyt jest pewny nawet w lekko wilgotnych dłoniach. Uważam też, że prezentuje się znakomicie, jednocześnie elegancko i efektownie. Ponadto od frontu etui odstaje nieco powyżej linii ekranu, ale na tyle minimalnie, że nie wiem czy zapewni ochronę jeśli ktoś kładzie telefon ekranem w dół. Ja takiego zwyczaju nie mam, więc nie robi mi problemu, a nawet lepiej, bo palec nie zahacza o ten brzeg podczas smyrania ekranu. Jestem bardzo, bardzo zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić.

Zapłaciłem za nie 29,70PLN (po przeliczeniu przez przelewy24), ale zaznaczam, że wybrałem dopłatę (ok. 1,5 $) do wysyłki China Post Registered Air Mail i równo po 7 dniach dotarła do mnie przesyłka jako polecony. W zestawie dodatkowo jest folia na ekran, ale tej jeszcze nie użyłem, więc nic na jej temat nie powiem.

DXlYsri.jpg

eGE7xQQ.jpg

gHrrPVZ.jpg

IlityDK.jpg

OmEMNXX.jpg

lfokrPN.jpg

NOCSQnB.jpg

IBRSGZb.jpg

UAUrQuO.jpg

d3nGZ0T.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem folię 3MK ARC 3D WERSJA MATTE-COAT. Telefon jest za ładny żeby trzymać go w jakimś etui. Poza tym mam go ubezpieczonego na wypadek uszkodzeń mechanicznych jak i uszkodzeń wyświetlacza.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@arasel

Kurczę chcę to etui. Kto wie czy da się zamówić z aliexpress na fakturę na firmę?

Edytowane przez mobopx
    Usuwam zbędny, duży cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi