Skocz do zawartości
patryykw

Huawei P9 - bateria. Statystyki, dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

sejfit

To jeszcze jak skończysz to daj znać ile się ładował do 100%

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Ładowanie od 9%.

30 minut - 40%

60 minut - 68%

2h10 - 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Hmm niby nie ma szybkiego ładowania ale dramatu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Stats nie długo się ładuje :-/

Wytapane z Note 4 Exynos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit
    Napisano (edytowane)

@up

Bo ja wiem? Mój n4 w zasadzie od 20% do 100 też mniejwiecej 2h na szybkim ładowaniu.

A p9 ma większą baterie. Ciekawe jak p9+

Edytowane przez sejfit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

@@memphis21 nie ma tragedii - bez przesady :P Wcześniej używałem G4 który niby ładował się w 1h20. Mówię niby, bo wszyscy doszli do tego, że jest to niemożliwe przy ładowarce LG i jak się okazało to mimo iż G4 pokazywał że był naładowany to potrzebował jeszcze godziny by faktycznie bateria była pełna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy
    Napisano (edytowane)

Doczytałem wczoraj że jest szybkie ładowanie, ale trzeba kupić ładowarę huaweia osobną 2,4A. 

Mam ładowarę blitzwolfa 2,4A, jak dojdzie do mnie nowy kabel blitzwolfa 2,4A to przetestuję czy zadziała. Standardowa ładowara patrzylem to coś koło 1.6A dawało

A to moje staty

post-37850-0-77420900-1463744014_thumb.pngpost-37850-0-90763400-1463744019_thumb.pngpost-37850-0-39851900-1463744024_thumb.pngpost-37850-0-39209500-1463744028_thumb.pngpost-37850-0-42568200-1463744032_thumb.pngpost-37850-0-22803700-1463744037_thumb.png

Średnie używanie. Wifi i BT cały czas włączone(synchronizacja z mibandem), synchronizacja cały czas automatyczna, ekran na auto, LTE po za domem cały czas włączone, GPS przez ~40 minut. Trochę aparatem się bawiłem

Mam ze 21 aplikacji chronionych, chroma wywaliłem z tamtąd niedawno bo w sumie nie ma sensu i tak żadne powiadomienia z niego nie przychodzą. Tryb na inteligentnym, ale chyba przełącze na normalny bo czasem powiadomienia przychodza opóźnione, a różnica niewielka 

Całkiem nieźle. Generalnie kirin jest bardziej prądożerny niż snap szczególnie jak leży i nic nie robi, ale nie jest źle

Edytowane przez rdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

To coś ode mnie :-) jestem mega zaskoczony bo nawet.jakoś specjalnie nie próbowałem oszczędzać. Włączone Wifi i LTE przy czym poza domem na LTE szła tylko synchronizacja samej poczty (3 konta). Przeglądania neta na LTE około 2h reszta po wifi - fb, tapatalk, opera i apki z wiadomościami. Do tego trochę dzwonienia i sms-ów i oczywiście zabawa aparatem. W porównaniu do mojego G4 niebo a ziemia jeśli chodzi o baterię :-)

a797836e19e635eaacb83d8a80a6d3b0.jpg

1567196ae960b12eccdac767679d0749.jpg

Sent from my P9 using Tapatalk.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

O kurde nieźle. Jakieś więcej info? To przed 1 dzień rozumiem? Wifi i LTE cały czas włączone?

Oszczędną przeglądarkę masz :P Opera mini bardzo mało prądu bierze, chrome u mnie to jak odkurzacz

A co masz w ustawienia baterii poustawiane? Większość apek pewnie ubijanych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yanos

Czas działania 1d22h - to pierwsze pełne ładowanie było :) Wifi i LTE włączone non stop. Co do ubijanych apek to tak rzeczywiście póki co większość jest ubijanych. Dodałem tylko te co używam cały czas - od wiadomości, maili, smsów, Nova (bo praktycznie na każdym z telefonów korzystam z Novy). Reszta mi póki co niepotrzebna by chodziła w tle jak np FB. Profil działania: Inteligentny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi