Skocz do zawartości
silos

S8-701u startuje tylko do pierwszego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

silos

Witam

W tablecie Huawei S8-701u po włączeniu startuje tylko do pierwszego ekranu z napisami "Huawei MediaPad powered by Android" lub do ekranu z dwoma przyciskami czerwonym i niebieskim na zielonym tle. Nie pomaga próba wejścia w tryb recovery za pomocą wciskania odpowiednich klawiszy power i volume. Po podłączeniu do komputera po pewnym czasie pojawia się urządzenie: "Android Sooner Single ADB Interface". Program fastboot widzi urządzenie jednak aby wgrać na nowo obraz recovery.img wyciągnięty z S8-701uV100R001C199B006.rar i pliku Update.app wyskakuje problem z zablokowaniem urządzenia. Aby uzyskać ze strony Huawei kod odblokowujący muszę mieć Product ID jednak nie mogę go znaleźć (mam tylko SN, i IMEI).

Znalazłem linki:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2137329

oraz

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1972962

które piszą o możliwości bezpośredniego wgrania obrazów *.img wyciągniętych z Update.app za pomocą polecenia środowiska linux: dd tylko to nie działa.

Czy ktoś z forumowiczów wie może w jaki sposób jeżeli mam już urządzenie widoczne przez komputer PC przywrócić je do działania lub ewentualnie jak je można jeszcze odblokować nie mając Product ID ?

Za wszelką odpowiedź serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

M.K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacopo

Witam. Piszę w sprawie pomocy z tabletem Huawei. Przy uruchamianiu wyskakiwała informacja o błędzie bootowania. Postanowiłem wgrać mu od nowa system. Kierując się poradnikami z internetu powtarzałem tą czynność kilkukrotnie. Za każdym razem z tym samym efektem. Tablet włącza się i pozostaje na ekranie z napisem "Huawei mediapad".  Przekopałem google, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy ktoś jest w stanie wspomóc mnie radą? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi