Skocz do zawartości
mobopx

Huawei P9 - folia / szkło hartowane

Rekomendowane odpowiedzi

@up bardzo mi przykro, jeśli spotkały Cię takie trudności z naszą folią. Zależy mi na tym, aby zbadać dokładnie Twoje zgłoszenie, niemniej w tym celu potrzebuję nieco więcej informacji, a mianowicie gdzie i kiedy ją kupiłeś, jaki był jej nr serii (z tyłu opakowania, obok kodu kreskowego), a także zdjęcia obrazujące opisaną sytuację. Proszę wyślij to wszystko na maila pytania(at)3mk.pl. 

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem do swojego P9 folie 3MK ARC. Folia faktycznie pokrywa caly ekran ale jest bardzo trudna do naklejenia. Plasterek który pomaga ustawic folie przed naklejeniem jest przyklejony u dołu telefonu a nie z boku jak to mialo miejsce w G4 choćby. Niestety moja folia przykleila sie nie równo i pokrowiec który posiadam odkleja ja. Trzeba zaznaczyc ze ta folia jest w dotyku taka jak by z silikonu i chyba nie udalo by sie jej odkleic i nakleic jeszcze raz tym razem idealnie na ekran.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście jak będę miał wkrótce ten telefon to obowiązkowo będę miał szkło hartowane nawet jeśli nie zakrywa 100% ekranu, w p9 ekran ma gorille glass 4 więc nie wiem po co komu folie żeby się nie zarysował. Myślę że szkło hartowane w razie upadku telefonu ocali ekran. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    galusz

Ta cała GorillaGlass 4 jest przereklamowana, ja po tygodniu już zarysowałem telefon i nawet nie wiem czym. Fakt nie jest to duża rysa, ale tak mnie wkurzyła, że też zamówiłem szkło. Niestety, szkło okazało się porażką. Nie dość, że nie dolegało, to jest jeszcze było mniejsze niż sam ekran przez co wywaliłem je po 20 minutach.

Obecnie nalepiłem folię ARC, na chwilę obecną nie znalazłem nic lepszego.Z olii też nie jestem zadowolony. Jakość wykonania jest super, wycięcia pasują, ale w dotyku to jakaś padaka, Pod palcem czuć ją jakby to była jakaś tania guma, Pomijam fakt że łatwo się o nią zahacza paznokciem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ma ktoś szkło 3mk hard glass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi się zdaje że ktoś musi pomyśleć nad porządnym szkłem do tego telefonu, bo aż mi się go odechciewa. Ochrona wyświetlacza jest wskazana a nawet obowiązkowa nie ma to jak kupić telefon za 2 tysie upuścić go na ziemie i dziękuje dobranoc MASAKRA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po to jest 3 miesięczna gwarancja na wyświetlacz, do tego ubezpieczenie telefonu za parę złotych miesięcznie i po problemie. Ja tak zrobiłem i nie bawię się w żadne badziewne folie/szkła i etui.

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Mauricio

O gwarancji wiem, a co jeśli by Ci spadł telefon po tych 3 miesiącach, nie chodzi tu tylko o to że telefon ma spaść tylko żeby się też nie porysował a szkło hartowane ochroni telefon przed upadkiem i jeszcze do tego masz ochronę wyświetlacza przed ryskami. Możliwe że nie przykładasz do tego zainteresowania bo możesz sobie na to pozwolić. Ja bym sobie mógł na to pozwolić jakby to był telefon za 300 zł a nie taka kasa oczywiście nie mam złych intencji pisząc to. :)

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego mam wykupiona gwarancję za 20złotych miesięcznie od uszkodzeń mechanicznych czy kradzieży i nie mam takich dylematów korzystając z pełnego uroku telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Ma ktoś folię na pleckach urządzenia lub na samym szkle przy aparacie i podzieli się fotką jak to się prezentuje na P9?

Edytowane przez Rygiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi