Skocz do zawartości
mobopx

Huawei P9 Lite - pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel od Zielonych stwierdził, że podobno nie ogarniają softu od Huawei [emoji14]

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wavekick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie posiadaczy P9Lite.

Chciałbym się tylko upewnić, czy wszystkie posiadane przez Was modele, zarówno z wolnego rynku jak i od operatorów, są wyłącznie w wersji 2 GB RAM?

Pytam ponieważ w sklepach Europy, choćby niemieckich, dostępny jest P9Lite  3 GB i to około 100 zł taniej niż wersje 2 GB w Polsce.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

W Polsce z oficjalnej dystrybucji jest tylko dostępna wersja z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tak jak myślałem, Huawei dołącza do HTC w traktowaniu Polaków jak :censored:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

A czego się spodziewałeś :). Praktycznie każdy producent traktuje Nas jak kraj "trzeciego świata". Dają gorsze wersje tego samego modelu, zresztą bardzo często w cenie takiej, jak lepsza wersja, którą można kupić w "bogatych" krajach europy zachodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jednak trochę trudno mi uwierzyć, że jakiś prezes siedzący w Chinach lub na Tajwanie mówi sobie: "wyślijmy nasze produkty do wszystkich, tylko Polakom sprzedajmy gorszy chłam.  Bo tak i już"

Raczej nasze tzw. "cebulaki" zachłanne, chciwe i głupie chcą podwójnie zarobić na rodakach. Na bank będzie jak z Moto G 3 w wersji 2/16. Pojawi się jednak za kilka miesięcy, żeby jeszcze raz zarobić. Kwestię ceny produktów w Polsce, praktycznie zawsze wyższą niż np. w Niemczech pomijam, bo nie chcę się bawić w politykowanie na forum o elektronice ^^

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziewal

Czy jest w nim funkcja wyburzania poprzez dwukrotne dotknięcie ekranu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Niestety ale jestem prawie pewny, że nie ma tej funkcji, ponieważ w modelu P9 jej nie ma. Oba telefony korzystają z tej samej wersji nakładki, czyli EMUI 4.1. Nie wiem dlaczego się tej opcji pozbyli. Mogę się tylko domyślać, że niejako "zastąpić" ma ją skaner linii papilarnych, ponieważ wystarczy przyłożyć tylko palec i telefon zostaje wybudzony, a nie tak jak w Samsungu, że trzeba najpierw przycisnąć przycisk home i dopiero wtedy można odblokować, głupota totalna.

Jest jeszcze nadzieja, że ta funkcja się jednak pojawi, ponieważ w P8 też na początku jej nie było, dopiero któraś aktualizacja oprogramowania ją wprowadziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Jak jest z odbiorem połączenia ,odbieramy poprzez ; przycisk ; czy jest możliwość bezpośrednio po zbliżeniu słuchawki do ucha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Zapewne na dużo z zadawanych tutaj pytań znajdziecie odpowiedź w recenzji P9 Lite:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi