Skocz do zawartości
obiwan666

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w temacie, jaki uchwyt możecie polecić dla S7 Flata ?, stabilny, dobrze trzymający phona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@@kajot04

Też go mogę polecić. Jeździłem z nim na S5 S6 i teraz jeżdżę na S7. Dobrze trzyma telefon. Nie skrzypi. Łatwo się do niego wkłada telefon i wyciąga nawet podczas jazdy.

A co najważniejsze nie zasłania aparatu więc telefon może służyć nawet jako rejestrator jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abi
    Napisano (edytowane)

Też polecam ten model (EE-V200SABEGWW). Używam jako rejestrator do S7 i Z3, spisuje się należycie. Jedyny minus to jeśli ma się chropowatą deskę rozdzielczą, bądź potraktowało się ją jakimś specyfikiem z zawartością silikonu to fabrycznej podstawki pod uchwyt nie da się trwale przykleić. Pozostaje albo umieścić uchwyt na szybie albo kombinować z jakimś innym klejem.

Edytowane przez Abi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

iOttie Easy One Touch Wireless Qi

Nie znam nic lepszego, a pare juz przerobilem.

No i ladowanie bezprzewodowe - nieocenione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

@@fzero
    Przerabialiśmy już ten temat. Rozwiązaliśmy ten problem uchwytem montowanym do kratek nawiewu. Wtedy klimatyzacja schładza nam telefon i nie musimy się martwić o temperatury podczas navi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fzero

Ok, dzieki, właśnie znalazłem to info w innym temacie:)

A jeśli chodzi o uchwyt Samsunga (tu juz chyba bez znaczenia czy z ładowaniem czy bez) - czy w przypadku naklejenia tej podkładki która jest w zestawie na deskę rozdzielczą, trzymanie jest dosyć solidne? I czy ta podkładka jest wielorazowego użytku (z żelem przylepnym który można "odświeżać" czystą wodą)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Ja użwam Osomount Dash Grip Ex

https://www.amazon.co.uk/Osomount-Universal-Dashboard-Windscreen-Mobile/dp/B00H3JGEBU 

od 3 telefonów i się sprawdza.

@@eNse 

S7 nie powinien mieć problemów z temperaturą - a jak pisałem w innym temacie kratki można łatwo uszkodzić.

ps. Nie wiedziałem uchwytów oryginalnych Samsunga na kratki więc chyba producent wie lepiej niż my :) .

Edytowane przez Kechup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fzero

Przyszedł mi dziś zamówiony uchwyt indukcyjny Samsunga. Wykonanie bardzo solidne, świetnie trzyma smartfona, S7 umieszczony w case Neo Hybrid ląduje się bez problemu. Przy wlaczonym streamnigu przez BT jest ładowanie, przy dodatkowym gps, jak pisali poprzednicy juz bardziej podtrzymuje niż ładuje. Po wyjęciu telefonu nie był wg mnie o wiele mocniej nagrzany niż przy ładowaniu przez kabel. Ale zdaje sobie sprawe że przy ostrym słońcu może być inaczej:)

Jedyny problem taki że chciałem go przekleić w inne miejscu i nie moge go odkleić od szyby:D Dźwignia przyssawki nie che za cholere pójść do góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi