Skocz do zawartości
obiwan666

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

hakuna

Jeśli chodzi o nagrzewanie na słońcu to polecam przednią szybę w okolicy wylotu nawiewu, w przypadku słońca kieruję klimę na przednią szybę i spokojnie chłodzi telefon, przetestowane w Chorwacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka

Mam zamiar kupić uchwyt samsunga  EE-V200SABEGWW ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy swobodnie można podłączyć kabel od słuchwek [micro jack] ( mam radio na kasety i mam kasete adapter) czy "nóżki" utrudniają sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to gniazdo słuchawkowe jest zasłonięte. Jakoś nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jak nie zapomnę to Ci sprawdzę.

Edytowane przez kamil_nh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marjo

Odnośnie kabla jack - niestety nóżki zasłaniają wejście, da się telefon na chama ścisnąć i się trzyma, ale nie jest to tak pewne trzymanie jak bez włożonego kabla jack.

Czasem używam słuchawek jako zestawu głośnomówiącego i też mi przeszkadza umiejscowienie wejścia jack. W Galaxy S3 wejście było u góry i nie było problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry topic, też muszę coś kupić. Tak właśnie przeglądam znany portal i widzę, że ori etui samsung kosztuje z 60zł a identyczne noname 15...

http://www.tokr.pl/szablonzuwi/aukcje/uchwyt/l25/galer.jpg

http://www.rosta.gsm.pl/allegro1/uchwyt/SAM.jpg

Chyba też się skuszę, skoro to bardzo praktyczny i dobrze działający uchwyt. thx!

[edit]

O to może jeszcze jedno pytanie - jaka jest długość uchwytu? Chodzi mi o to ile mniej więcej telefon odstaje od szyby? Tak się zastanawiam czy nie będzie za daleko i będzie niewygodny

Edytowane przez miskieusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie czy ten noname jest wykoanny z tych samych materiałów.

Żeby nie skrzypił. ja z ori jestem mega zadowolony.  Używam już 3 rok i jest kozak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

ja rowniez zakupilem ori uchwyt i lepszego nie widzialem

pewnie trzyma tel, jakosc na bardzo wysokim poziomie, nie skrzypi to najważniejsze, najmniejszy dzwiek z takich uchwytów powoduje atak szału i wywalenie do kosza.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

Czy uchwyty indukcyjne mają fast charge? Czy w trakcie nawigacji ładują czy tylko utrzymują stan naładowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@Marrx jest ori uchwyt od samsunga ktory laduje tel indukcyjnie (chyba 200-250zl)

jesli mnie pamiec nie myli to utrzymuje % podczas duzego wysiłku, navi + mocne podsiwetlenie ekranu

w innych warunkach ładują tel 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi