Skocz do zawartości
obiwan666

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

@Feniks1983
    Czy da się jednym ruchem założyć i wyciągnąć telefon z tego uchwytu?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@caporeira jednym ruchem? teoretycznie tak, wkładasz telefon do uchwytu i tylko dociskasz po boku "łapki" przytrzymujące. Z tyłu z kolei jest przycisk, który jak naciśniesz to odblokowuje te "łapki" i wyciągasz telefon. Oczywiście jest to wersja bez indukcji, więc musisz jeszcze podpiąć kabelek od ładowarki. Tu masz zdjęcia pokazujące jak wygląda ten uchwyt. Ceną się nie sugeruj bo widziałem tańsze oferty, ostatnio chociażby na RTV EURO AGD.

http://zalewmobile.pl/uchwyty-oryginalny-uchwyt-samochodowy-samsung-ee-v200sabegww-ladowarka-2a/p,386316

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Michi68

Jeśli ktoś nie chce wydawać za dużo kasy a chce porządny uchwyt to polecam Nokia CR-123. Świetnie wykonany i bardzo solidny, używam go już od kilku lat i nic się z nim nie dzieje. Posiada duży zakres regulacji i ustawień. Do dostania na allegro od 40 zł ;)

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Avaadacadabra ciekawe jak się sprawdzi :) Ja tam jak już wcześniej pisałem nie mam z wbudowanym aku do ładowania ale i tak jestem mega zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że lepiej niż poprzednik. Ten jest smuklejszy i cały czarny. I mam nadzieję, że będzie ładował z fast charge, bo na włączonej nawigacji poprzednik ledwo podtrzymywał baterię mimo zastosowania oryginalnej samochodowej ładowarki samsunga z fast charge. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@Avaadacadabra 3. Output: DC 9V/1.2A Max

obawiam się że nic nie zmieni... ale jak przeprowadzisz testy daj znac ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dest czyli powinno być ok. Podstawka od Samsunga ta dla S7 ma 1000mA na wyjściu i daje fast charge. 
    http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/accessories/power/EP-NG930BBEGWW

dodana zawartość

@dest uchwyt dotarł i powiem szczerze, że wygląda świetnie iiii... i ładuje Fast Wireless tak samo jak podkładka. Mogę z czystym sumieniem polecić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy ktoś z Was wie gdzie można kupić sam adapter do mocowania uchwytu do kokpitu (czarna tacka z taśmą 3M), ew. samą taśmę...??

wydziergane na szydełku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi