Skocz do zawartości
DaN995

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odradzam wszystkie zakrzywione szkła na Edge. To nie jest szkło, które ma klej krzemowy czy jak to się zwie gdzie szybka przylega ideolo do ekranu tylko kawałek szkła z taśmą klejącą na rogach a sama szybka ochronna odstaje na ułamek milimetra od ekranu. Wystarczy mały twardszy pyłek między ekranem a tą szybką i rysy murowane. Jedyną rysę jaką mam na ekranie to właśnie przez tego typu "szkło ochronne". Dziś używam szkła na płaską powierzchnię, które faktyczni chroni a nie szkodzi. I to dotyczy szybek 3d tych za 10 zł i 200zł. Konstrukcja jest zawsze ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

@DiamondBack

Tu kolego się z Tobą nie zgodzę. Sam miałem S6 EDGE i S7 EDGE i miałem przypadek że S6 spadła na płytki jak wyciagalem z kieszeni i szkło lekko pękło a w S7 miałem wychodząc z auta i spadło na ziemię i podobno sytuacja. Szkła kupuje za granicą koledze kupiłem tak samo chroni ekran. Zależy gdzie kupujesz i Za jaką cena:)

Edytowane przez Artur35
    Nie cytujemy w całości bezpośrednio poprzedzającego postu (pkt 4.6 Regulaminu). Wystarczy użyć @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skiper

Mam takie pytanie, czy ktoś próbował przyklejać szkło hartowane na przód i folie na tył np z 3mk z modelu s6 na s6 edge ? (wiadomo tylko na płaskie powierzchnie) Jak tak patrze to wyboru szkła czy folii dla s6 edge nie ma za wielkiego, a i ceny np w 3mk kosmos (np. 99zł za szkło). Dlatego zastanawiam się czy szkła i folie z modelu s6 będą pasowały również na s6 edge. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy używał ktoś "soft glass" i może się wypowiedzieć jak to się sprawuje? To folia o grubości 5h, ponoć na S8 działa bardzo dobrze. Niestety na S6 edge nie widzę zbyt dużej oferty, raptem 2 produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@urbi727 nie myślałeś o szkle na klej i lampę uv? Od 40zł można je kupić. Miałem je na s8 i sprawdza się dobrze. Dotyk działa jak w szkłach na telefony z płaskim ekranem, nie odkleja się, jest całe przezroczyste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi