Skocz do zawartości
DaN995

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

DaN995

Napisz do 3MK. Moze juz maja gotowe folie na SGS6 :) Ja jestem z ich produktow bardzo zadowolony ;)

Note 4 & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

Odpowiedz 3MK:

Aktualnie nie posiadamy folii na Samsung Galaxy S6 Edge, jednakże poszukujemy tego telefonu w celu zaprojektowania idealnej folii ochronnej. Obecnie wszystkie smartfony posiadają wiele czujników, które zakryte folią nie działają poprawnie. Z tego też względu do zaprojektowania folii wymagany jest telefon w naszej firmie.

Bardzo często kiedy sami nie możemy pozyskać urządzenia, decydujemy się na współpracę z klientami. Śmiało możemy stwierdzić, że rozwiązanie które chcemy Panu zaproponować cieszy się dużym zainteresowaniem i powodzeniem. W szczególności ze względu na możliwość otrzymania nawet dwóch folii za darmo - jednej zamontowanej bezpośrednio na telefon, a drugiej dodatkowej na Pański telefon lub jakikolwiek inny z naszej oferty, co pozwoli na oszczędność nawet 80zł, gdyż może Pan wybrać dowolny rodzaj folii: Classic, Solid, Matte, Shine, ROCK. Dodatkowa folia pozwoli zabezpieczyć drugi telefon kogoś z rodziny czy innej bliskiej osoby.

Jak otrzymać 2 folie za darmo ?

Wystarczy udostępnić nam telefon w celu zaprojektowania idealnie dopasowanej folii. Cały operacja związana z transportem i projektowaniem jest skrócona do minimum. W większości przypadków zajmuje to 3 dni, maksymalnie 4. Pokrywamy wszystkie koszty transportu i ubezpieczenia przesyłki. Najchętniej wysyłamy kuriera po odbiór paczki z telefonem w poniedziałek lub wtorek, aby najpóźniej w czwartek lub piątek telefon z foliami wrócił. Wyklucza to możliwość "leżakowania" telefonu w naszej firmie przez weekend. Oczywiście o sprzęt dbamy jak o własny z najwyższą ostrożnością, oddając w nienaruszonym stanie :)

Co Pan myśli o takim rozwiązaniu ? Czy możemy ustalić termin odbioru przesyłki z telefonem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

Hehe dostałem identyczną odpowiedź i powiem szczerze że mnie zatkało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

Pozostaje czekac az ktos im udostepni fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

Nie wiem czy w ogóle będą folie na cały ekran bo wydaje mi się że nie będzie się trzymała tych krzywizn. Spiegen ma folię do edga ale bez krzywizn, 3mk też zrobi bez krzywizn-wystarczy przeczytać ich opis do note edge i będzie wszystko jasne :

" W tym telefonie przednia szybka jest zakrzywiona, dlatego folia zabezpiecza całą płaską część wyświetlacza. Nasze folie przylegają dzięki nielepkiej substancji silikonowej Inviscid-Sil. Przy obecnych stanie technologii, zabezpieczenie płaskiej części wyświetlacza jest najlepszym rozwiązaniem jakie możemy zaproponować. Dzięki niemu wyeliminowaliśmy ryzyko odklejania się folii na zaokrąglonych powierzchniach wyświetlacza."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Elo, od wczoraj mam telefon, w pierwszym lepszym sklepie kupiłem folie forever, 2 sztuki w zestawie, niestety nie pokrywa całości wyświetlacza, palcuje się strasznie, poczekam na poczciwe 3mk i wymienię :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem 3mk HD+ za 35 zł, niby sporo ale są 4 sztuki w komplecie. Wiec wychodzi 17.50 zł za jedną wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy w Silesi w Katowicach na stoisku 3mk mają jakiekolwiek folie do S6?

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Merauder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamowilem 3mk flexible glass. Bardzo przyjemna w użytkowaniu, praktycznie nie ma roznicy w odczuciu ekran/folia. Minus-troche droga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

Ciekawe kiedy udostepnia folie dla Edge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi