Skocz do zawartości
DaN995

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Sadek

Dzisiaj zauważyłem dodatkowo że nillkin h9+ jest cały w mikro ryskach jak wyświetlacze w edge. Masakra nie polecam ! Jak ktos kupi dobre szkło na zwykłą s6 proszę o namiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

@@ptaku a możesz dać linka do niej?

Ja sobie kupiłem dzisiaj flip wallet i powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony. Zatrzaski wyglądają dużo solidniej niż te, które daje np. Sony do swoich pokrowców. Dobre 15 minut minęło zanim wyjąłem telefon z zatrzasków

Proszę: http://www.zagg.com/eu/en_eu/invisibleshield/samsung-galaxy-s6-edge-screen-protector/original-samsung-galaxy-s6-edge

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Testowałeś może już folię tej firmy?

Wypisują co to ona nie potrafi i super gwarancja tylko ciekaw jestem jak to jest w rzeczywistości ponieważ folia jest bardzo droga. Gdyby nie ta cena bądź jeżeli dawali by chociaż 2 sztuki to zamówił bym bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

Nie testowalem ale przy fonie za 4k nie bede zalowal 100zl na folie. Do chwili obecnej uzywalem tylko produktow Moshi ale niestety nie maja oni folii dla galazy S6 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jaki sposób to zamawiasz? Bo z tego co widzę to nie ma dystrybucji w pl, trzeba innymi kanałami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam szklo mocolo, bardzo fajne i za smieszna kase (hehe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

A w jaki sposób to zamawiasz? Bo z tego co widzę to nie ma dystrybucji w pl, trzeba innymi kanałami.

Podalem ci dokladnego linka i dokladnie z tej samej strony zamowilem. Worldwide shiping czyli w ciagu kilku dni folia bedzie u ciebie. Ja dostalem wczoraj info ze dzis wysla folia do mnie DHLem wiec do piatku pewnie bedzie u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    milwis

Jaki jest sens zamawiać folie do EDGE? Jedyny powód kupienia tego telefonu to wygląd i czucie zakrzywionego szkła. Kupując folie, a tym bardziej szkło, psujecje wygląd oraz feeling bo palec nie idzie już gładko po krzywiznie na ekran tylko trafia na 0.2-0.3 mm zgrubienie. Natomiast jeśli myślicie że Wam folia pokryje cały ekran to nie ma takiej możliwości przy obecnej technologii ochraniaczy na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ptaku zamówił folię Zagg i ja również zamierzam, ona przylega w całości do ekranu i nie jest tak gruba jak szkło. Jedyny minus to wysoka cena.

[Dodano: 23 kwiecień 2015 - 08:49]

W sklepie DABEN na alledrogo w którym mają Spigen'a będą w przyszłym tygodniu folię ochronne na S6 Edge które mają przylegać do zagiętych części ekranu. Oczywiście będą pewnie sporo droższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L8EK

od czasów SGS2 używam folii 3MK i zawsze byłem zadowolony. niestety przy S6 moje odczucia są inne - folia / szyba (kupiłem obie) nie są tak idealnie dopasowane jak w poprzednich modelach, zostaje nieosłonięte miejsce zarówno po bokach jak i na dole. tak jakby folie były projektowane (produkowane) na szybko... dodatkowo po montażu szyba ma mikro paski z powietrzem na krawędziach, których nie da się usunąć, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło

dodatkowo u mnie nie sprawdziło się ich nowe rozwiązanie z paskami do mocowania folii przy montażu - szyba przy paskach nie chce przylegać i później jest problem z wypychaniem powietrza

zostawiłem sobie szybę na razie ale muszę poszukać czegoś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi