Skocz do zawartości
cvbn

LG G5 - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyAv

Witam

gdzie najlepiej kupić? Boję się i nie chcę właśnie jakiś chińskich wersji z którymi może być problem...

A może wziąć w Play? Właśnie się zastanawiam nad przedłużeniem umowy. W play jest G3 SE lepszy niż zwykły G5? http://www.play.pl/telefony/lg/lg-g5-se/

Myślę ale się nie upieram nad wgrywaniem ROMów.

Z góry dzięki.

Edytowane przez ryyyAv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weraja G5 SE to ubozsza wersja G5

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Levider
    Usunięta zbędna część

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie , mam dylemat. Chce oddać synowi poczciwą G3 i kupić G5. Mam na oku jedną nówkę z play za około 1300 zł ,ale kusi mnie też V10 którą mam na oku za 1400 zł i ma ona jeszcze około rok gwarancji. Co wybrać nówkę G5 czy używkę V10? Nie gram w gry więc ten aspekt można pominąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 Ja bym się bał kupować V10 za taką kasę. Nie znasz dnia kiedy płyta główna padnie. ;) Na dodatek to już jest trochę stare urządzenie ze swoimi wadami. 

G5 daje radę. Szerokokątny aparat i wymienna bateria to dla mnie najlepsze cechy tego urządzenia. 

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wychodzi na to że najlepiej brać nową g5 . W sumie jestem bardzo zadowolony z G3 , nawet bateria w moim już prawie 3 letnim telefonie daje rade , bo wytrzymuje półtora dnia. G5 chyba tyle uciągnie? Nie bawię się w gry i inne takie rzeczy . Czasem używam aplikacji APRSdroid . O Facebooku nie wspominam bo to chyba każdy ma . No i dane komórkowe włączone na stałe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@seba8006 Jeśli nie zależy Ci na Hi-Fi DAC to brałbym G5. Jeśli zależy Ci na Hi-Fi DAC też brałbym G5 i polował na moduł B&O (ja dostałem swój za ~280 złotych z roczną gwarancją, z komputronika). Snapdragon 820 to świetny SoC. Podejrzewam, że jeszcze 2-3 lata będzie wszystko bezproblemowo na nim działać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tak bardzo mi nie zależy na dac-u . Muzyką delektuję się słuchając winyli w zaciszu domowym na lampiaku. A jak żonie przeszkadza to zakładam T90 od Bayerdynamica na uszy i słucham. No to chyba kupie tą G5 z Play i po kłopocie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Zapytaj się go o dowód zakupu.. pewnie będzie niemiecki salon Vodafone.. 

Ps. Zajrzyj do prywatnych wiadomości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, z góry proszę o przeniesienie tematu jeżeli dodałem w złym dziale. Otóż chce kupić LG G5, i zainteresowała mnie ta oferta

https://allegro.pl/oferta/lg-g5-h850-4-32gb-16mpix-wifi-komplet-8533135593?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Co myślicie? Podobno brak powidoków oraz szybkie ładowanie dalej działa. Stan  wizualny wygląda bardzo obiecująco i cena również niezła. Myślicie że wiarygodna oferta? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi