Skocz do zawartości
cvbn

LG G5 - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

No muszę przyznać, że ja tam kupiłem tyle,że wersję titan za 1849 zł ,mam fakturę VAT,ale nie widzę tutaj IMEI ,ale czy to jest potrzebne? miałem tyle różnego sprzętu i nie pamiętam aby był takowy numer...

Wysłane z mojego LG G5 B&O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie to chyba nie jest wymagane. A podbijają karte gwarancyjną? Ogólnie masz jakieś zastrzeżenia? Mógłbyś podesłać na [email protected]@interia.pl fotke faktury jak to wygląda, byłbym wdzięczny.

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko ,ale umówimy się ,że nie zrobisz mi najazdu do chaty?:-D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no coś ty :-) faktura wygląda w porządku, no chyba się zdecyduję na zakup. Jak realizacja zamówienia? Przesyłkę szybko wysłali?? PIwko leci za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, jeśli chodzi o wysyłkę to zapłaciłem za g5 o 16:05 a mimo to wysłali go tego samego dnia a sam telefon dotarł do mnie następnego dnia o 10.Bierz go bracie,bo jest cały zaplombowany, //ciach sprawa ,że dostajesz paczkę i musisz samemu sobie,nożykiem przeciać plombe, wszystko pachnie nowością!.Dawno tak juz nie miałem,zawsze jak kupowałem,na aukcjach sprzedawca twierdził ,że wie lepiej odemnie i sam sprawdzi czy wszystko z telefonem wporzadku :)

Edytowane przez Araa
    Słownictwo... Nawet te wykropkowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taką sprawę,jeśli ktos ma LG'ka od tego Pana http://allegro.pl/okazja-lg-g5-4gb-ram-32gb-gold-fv23-gratis-i6355632280.html

To prosił bym o zdania relacji ,czy tylko u mnie na lg bridge nie mogę zaaktualizowac nic ,nowszego od softu v10c ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Notatka od Moderatora: Araa
    wykrzyk.png Panowie. Przypominam, że nie dyskutujemy tutaj o romach tylko o tym gdzie kupić najlepiej, Wasze posty przeniosłem tu: http://forum.android.com.pl/topic/287168-dyskusja-o-rom-ach-kernelach-itp/
    Edytowane przez bartekc00
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

Uważajcie na wszelkiego rodzaju oferty z tzw. dystrybucji europejskich. Kupiłem LG G5 i okazało się, że pochodzi ze Szwajcarii. Napisałem więc do LG i otrzymałem taką odpowiedź:

"Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż urządzenia z rynku szwajcarskiego nie są objęte gwarancją LG Electronics Polska.

Gwarancja LG Electronics Polska obejmuje urządzenia LG z rynków krajów Unii Europejskiej i jest realizowana na podstawie dowodu zakupu i karty gwarancyjnej.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości, jej wypełnienie pozwoli na ocenę zadowolenia z otrzymanej odpowiedzi.

Z poważaniem,

Wojciech Wąs

LG Electronics Polska."

Tak więc, jeśli chcecie być pewni gwarancji, to musicie mieć pierwotny dowód zakupu (faktura/paragon marża oznacza, że telefon jest odsprzedawany i nie jest uznawany przez LG) oraz podbitą kartę gwarancyjną. Telefon więc oddałem jako niezgodny z opisem. W opisie było, że jest z dystrybucji europejskiej i posiada pełną gwarancję producenta.

Wysłane z LG G2 D802 32GB

Edytowane przez antykat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

Z dystrybucji europejskiej musicie mieć oryginalną fakturę zakupu ( z kraju pochodzenie telefonu) i kartę gwarancyjną obowiązującą w danym kraju. Bardzo często takie org faktury posiadają komisy sprzedające i dlatego trzeba najpierw do nich odesłać tel. Mogą też takiej nie mieć i wtedy wtopa (jak komuś oczywiście zależy na gwarancji w Polsce). Kolega z pracy kupił Lg G4 od jednego dużego sklepu gsm z allegro i pojawił się problem z bootlop (po 1,5 msc). Odesłał do sprzedawcy a ten się wyparł, bo "sprzęt modyfikowany i jest problem z uruchomieniem"-taki dostał dokument. Sprawa zgłoszona przez allegro skończyła się po 30 dniach zwrotem kasy. Sprzedawca nawet nie wysyłał do LG, bo nie miał pierwotnych dokumentów - tel był odkupiony od jakiegoś obcokrajowca przez ebay jako nowy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi