Skocz do zawartości
cvbn

LG G5 - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejrzałem już wszystkie strony tego tematu i niestety ale widzę że się spóźniłem i g5 za 1749 z fv 23% nigdzie już nie mogę znaleźć :/ Z marżą już za 1500-1600 sprzedają ale co z tego skoro serwis się wypina... Dotąd używam g2 też mam tylko marże i gwarancje niby uznali 3x ale starczy tych nerwów :D Do rzeczy - jak myślicie czy jest szansa w ciągu najbliższych 2 tygodni dorwać nową G5 za dobrą cenę (tj. 1700-1800zł) ze sprawdzonego sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

W oficjalnym sklepie LG na allegro, jest za 1999zł z kamerą dołączaną...

Edytowane przez krzychy
    Usunięto odniesienie sie do porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Up

Właśnie zastanawiałem się nad tym z oficjalnego sklepu tylko tam mają też za 2,5k, i czy te tańsze to nie są jakieś odnowione lub z wystawy ?

Edytowane przez krzychy
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub @NIck.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

@up

Nie sądzę, nigdzie o tym nie pisali. Poza tym można obejrzeć przy odbiorze w sklepie Komputronik... Poza tym zobacz, że w sklepie EuroRTV, cena tez już spadła do 1999zł.... (może kogoś odłowią na wyższą cenę jeszcze ;) )

Sam zamówiłem tytanowy, za 1999zł z kartą pamięci, właśnie w sklepie LG na allegro (Komputronik ich obsługuje)... Jak już pisałem, jest złoty z kamerką dołączaną, ale kolor mi nie leży totalnie...

Edytowane przez NCR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NCR

Właśnie wczoraj czy przedwczoraj był Tytanowy z CAM plus ale sprzedaż zakończona 

Edytowane przez bomber4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Bo się rzucili pewnie :D Jakoś przeżyję, zwykły aparat wystarczy aż nadto...

Na RTVeuro znowu po ok 2400zł. Wczoraj były po 1999zł. Dziwne... Może jakaś szybka promocja...

EDYCJA:

Te telefony za 1999zł w OFICJALNYM sklepie LG, to ściema. NIE MA ICH NA STANIE. Znowu Komputronik ///ciach dał... Ech...

EDYCJA 2:

Odpisali, że będzie jednak. Bałagan do kwadratu...

Edytowane przez Araa
    Słownictwo, nawet te wykropkowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po odbiorze tego zestawu z Allegro w Komputroniku i w pudełku czekała na mnie miła niespodzianka, prócz modułu aparatu do zestawu były dołączone słuchawki B&O BeoPlay H3 o których nie ma ani słowa w aukcji. Myślę że jak za cenę 1999 zł i to z fakturą 23% to udany zakup. Wartość modułu i słuchawek to ok. 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Up

Ciekawe czy tak w każdym zestawie jest czy może wyjątkowy przypadek, a jak taki zestaw dają to skusze się nawet na kolor złoty.

Edytowane przez krzychy
    Nie cytujemy postu poprzedzającego w całości. Piszemy @Up lub @NIck.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kolor złoty to tylko z nazwy, w życiu bym nie powiedział że telefon jest właśnie tego koloru.

Na Allegro są już oferty tych słuchawek, widać że nie tyko ja miałem takie szczęście.

Edytowane przez PaBLo81r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi