Skocz do zawartości
Phalcore

Jaki jest najlepszy ROM na Galaxy S5?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie soedze na phoenix testowalem cm aokp i rozne stocki wszedzie problem z bateria ale na phoenixie narazie wyglada obiecujaco bardzo rozbudowana konfigoracja jak narazie zero zwiech :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także polecam BlissPop'a. Firmware bazuje na CyanogenMod'zie 12.1, ale prędkością i płynnością w działaniu po prostu miażdży wszystkie ROM'y TW (także Phoenix). Obecne build'y są tak dopracowane, że nie ma większych wad, czy błędów (poza tymi, które niesie za sobą sam CM 12.1).
    Czasem sie przesiadam na Phoenix'a, ale po góra tygodniu i tak wracam do BlissPop'a.

Polecam ze szczerego serca (o ile ktoś ma nabita flage KNOX rzecz jasna) chociaż spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lenys

A gdzie można znaleźć BlissPop'a prócz xda, z jakąś instrukcją + opisem pl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Linkyop

Stock BOJ1 5.0 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsky

Pytanie z rodzaju który antywirus jest najlepszy. Ilu użytkowników, tyle odpowiedzi ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@artsky

Ja używam 360 Security Lite i zadowolonym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie słyszałem o tym sofcie 360 security lite...pewnie jakiś na maxa najnowszy.

Wysłane z mojego Galaxy S5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiegos ROMa, ktory bedzie w miarę "lite'owy". Nie jestem maniakiem uzywania smarfonu 24h na dobe i nie potrzebuje mega wypasionego ROMu, ktory pozwoli na milon ustawien czy milion innych modyfikacji. Interesuje mnie ROM, w ktorym beda podstawowe aplikacje "do życia i rozrywki", trochę bajerów czy mozliwości poustawiania ekranów blokady u startowego. Zalezy mi na wysokiej jakosci zdjec i na malym zuzyciu baterii. No i jedna z najwazniejszych cehc to stabilnosc i minimalizacja lagów czy innych błedów.

Co mozecie polecic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam KK ANK7 od Akexnder. System oczyszczony ze smieci i wzbogacony drobnymi modami, wszystkie podzespoły w telefonie działają, root bezproblemowy (knox 0x0), Xposed dziala idealnie, na baterii dlugo trzyma i nie razi po oczach wszechobecną bielą i cukierkowymi kolorami. Czego chciec wiecej?!

Edytowane przez martinii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KK ANE2 brandowy XEO zero problemów z rootem działa płynnie i podatny na wszelkie modyfikacje przez Wanam oraz flash fire.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi