Skocz do zawartości
tofik309

Problem z czytnikiem odcisków palców - zniknęła opcja "ID odcisków palców".

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba serwis ale wygląda mi to na problem softwerowy bo jeśli byłby sprzętowy to prawdopodobnie nie byłbyś w stanie nawet skonfigurować czytnika (problem z odczytem linii papilarnych). Problem którego nie jest w stanie nawet rozwiązać reset. W ogóle widzę, że masz większe problemy ze swoim egzemplarzem P9 Lite, chyba pech bo szczerze żadnego z tych problemów co opisujesz na forum u siebie nie zauważyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pecha jak nic do telefonów. Tu najgorsze, że jest to nowy problem i nie wiadomo, czy lepiej poczekać, i rzeczywiście będzie jakaś aktualizacja, czy dać na serwis. Tam i tak pewnie przegrają soft i tyle tego. Oby nic nie zepsuli, bo czuły telefonik widzę:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć i ciężko mi coś doradzić. jeśli to odosobniony przypadek to po prostu pech i należy sprzęt serwisować.  Sprzęt jest nowy a oprogramowanie też świeże, wczoraj była dopiero pierwsza aktualizacja B120 ale poprawiająca tak z grubsza wydajnośc i stabilność systemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

U mnie nie pokazuje, że jest jakas aktualizacja , mam tmobile. A teraz kolejne jaja, bo  po wyjsciu z domu spróbowałem pobawić sie czytnikiem linii i zaczęło działać jeśli odblokowuje ekran. Blokować nie można nadal.  

Edytowane przez mobopx
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości jest niezgodne z regulaminem. Używamy @UP lub @wspomnij (pkt. 4.6 reg.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@jarenty t-mobile = czysty soft. Aktualizacja jest B120 i będziesz miał zawsze w pierwszej kolejności. No faktycznie może sprzęt ma jakieś cięższe dni i ruszy do przodu, poobserwuj go..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karoh

A czy mozna blokowac ekran odciskiem palca?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to u mnie nie blokuje ale nie przypominam sobie abym jakąś opcję zaznaczał w tym celu. Przyglądam się ustawieniom i na razie nic nie zauważyłem takiego..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się to naprawić wyłączając hasło (pin) i ponownie uruchamiając telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

@up

Wszystko fajnie, pięknie, tylko jest chyba jeden mały problem, a mianowicie, jeśli czytnik linii papilarnych nie odczyta odcisku palca (np. zawiesi się, lub skaleczysz sobie naskórek itp.), to co wtedy ?, telefon chyba zostanie zablokowany, ponieważ nie będzie innej alternatywy w postaci choćby tego właśnie kodu PIN do odblokowania telefonu :).

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@electro69 dlatego zrobiłem alternatywną blokadę w postaci Pinu:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi