Skocz do zawartości
tofik309

Problem z czytnikiem odcisków palców - zniknęła opcja "ID odcisków palców".

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem tak 2 razy. Za każdym razem była to wina nowo zainstalowanej aplikacji ( mam tel. z rootem). Po odinstalowaniu problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, tyle że ja w takich technologiach jestem zupełnie zielona. Ostatnio ściągałam aplikacje ale to 3 dni przed problemem z odciskiem. Wczoraj nagle przestał działać nawigator jak przeglądałam FB. Moje zapamiętane odciski też zniknęły. P. Andrzeju 1970 jak to nie problem, to proszę napisać dokładniej jakie aplikacje i jak to Pan zrobił? 

dodana zawartość

"Mam tel z rootem" musiałam luknąć w Google, co to w ogóle jest :D taka jestem zielona

Edytowane przez Brydzia Elsenbach
    Źle słowo napisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Super, tyle że ja w takich technologiach jestem zupełnie zielona. Ostatnio ściągałam aplikacje ale to 3 dni przed problemem z odciskiem. Wczoraj nagle przestał działać nawigator jak przeglądałam FB. Moje zapamiętane odciski też zniknęły. P. Andrzeju 1970 jak to nie problem, to proszę napisać dokładniej jakie aplikacje i jak to Pan zrobił? 

dodana zawartość

"Mam tel z rootem" musiałam luknąć w Google, co to w ogóle jest [emoji3] taka jestem zielona

Niestety już nie pamiętam. Proponuję usunąć blokadę ekranu, zrestartować telefon i ponownie ustawić blokadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mój problem z czytnikiem linii papilarnych jest taki że nie rozpoznaje tych linii i działa na każdy palec (nawet palec sąsiada :D ). Nie ma problemu.

Od niedawna tak jak użytkownicy wyżej mam problem z działaniem. Nie dziala mi ten czytnik w ogóle po 5 sekundach po zresetowaniu telefonu.

Przywróciłem ustawienia fabryczne i działa normalnie i dopiero po instalowanie zwykłych aplikacji powoduje nie działanie czytnika. telefon nie rootowany

Edytowane przez Pawlak093

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Wada fizyczna, co tu dużo kminić. Możesz poszukać jakiegoś rozbitka i spróbować przełożyć. Chyba, że masz gwarancję na telefon, to na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 5.07.2019 o 09:13, Gwozdek napisał:

Wada fizyczna, co tu dużo kminić. Możesz poszukać jakiegoś rozbitka i spróbować przełożyć. Chyba, że masz gwarancję na telefon, to na serwis.

Myślę, że ten czytnik po prostu się zużył. Telefon od 2016 roku codziennie po kilkanaście razy. Aktualnie działa ale nie mogę nadużywać jak nadużyję to przestaje i muszę zrestartować telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Od samego dotykania wątpię. Chyba, że coś zostało zalane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi