Skocz do zawartości
Grombal

Odbarwienia na wyświetlaczu LCD-serwis Huawei

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku

Posiadam ten model ponad rok. Żadnych problemów z tym smartphone nie miałem. Używam go praktycznie do wszystkiego. Parę razy wypadł mi z ręki ( case jest założy na niego). Na szczęście nic sie nie stało :) Ciężko jest mi porównać ten telefon do innych marek z racji takiej, ze inne marki są o wiele droższe a spełniają taka sama funkcje jak honor :)

TapaTalk @ Honor 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sekipl

Ja mam H7 ~10 m-cy i jestem b . zadowolony. To normalne, że spotkałeś posty mówiące o problemach, bo po to jest forum, aby szukać pomocy. Wejdź na wątki o Twoich Samsungach i zobaczysz, że też mają problemy. Kupuj śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja równe pół roku wymienili mi na nowy h7 puki co działa dalem w prezencie mamie :) żonie nie mogłem dać bo tylko ciśnienie podnosił :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Kupuj bez stresu. Huawei to nie LG albo Samsung. Oczywiście awaria może się każdemu przytrafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sekipl

Dzięki. Czyli wg Was te droższe marki też sprawiają problemy. Czyli nie ma obaw, cokolwiek nie kupię będę miał problem. Żart :) w takim razie nie będę przepłacać. Przepraszam za wpisanie tego pytania w złym miejscu. Trochę zasmiecilem wątek o odbarwieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Może oczywiście się zdarzyć że jakaś wada wystąpi. Masz wtedy gwarancję. Poza możliwością wystąpienia tych plam H7 uważam za świetny telefon, który jest bardzo dobrej jakości słuchawką.

Każda marka ma problemy z LG na prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i telefon po servisie ponowna wymiana wyświetlacza LCD. Zobaczymy jak długo pochula bez plam.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klocu26

W jaki sposób wymieniają oni LCD, razem z ramką/korpusem czy wklejają nowy na miejsce starego wyświetlacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymieniają LCD wraz z frontem.

U mnie była już jedna wymiana że względu na jasne punkty na ekranie a teraz widzę że znowu się pokazał kolejny - widać tylko na białym tle. Zatem jeszcze raz pójdzie na serwis co już będzie 3cią wizytą. Mój egzemplarz widocznie jest jakiś felerny :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest to samo, mniej wiecej w połowie ekranu praktycznie na srodku jak włącze białe tło/obraz to widac ciemniejsza plamkę wielkości 3mm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi