Skocz do zawartości
pjanowski2540

LG V10 Bootloop jak w G4.

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciele V10 nie chcę Was martwić problem padającej płyty głównej w stylu G4 coraz częściej zaczyna spotykać użytkowników tego modelu i zapewne kwestia czasu jak będzie ten sam problem w G5.

PS. Wykrakałem G5 ma również problemy z bootloopem i jego użytkownicy porównują do tego z G4.

Edytowane przez LUZ-BLUZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie był... Telefon kurier przywiózł wczoraj w południe.. Jedyne co zdążyłem to zrobić aktualizacje do Mm.. Wydałem dwa tysie.. A G3 leży w Mławie.... Dziecku telefon zabrałem..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@Alan Lg jedynie serwis :( z przykrością trzeba to stwierdzić jak koledzy powyżej, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem dziś do sprzedawcy... Mam dzwonić rano, wspomniał o wymianie... Zobaczymy... Ale niefart... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam również stałem się posiadaczem nowego lg v10  telefon na razie spisuje się dobrze. Dziwię się, że lg v10 łapie bootloopa co u niektórych.Myślałem,że lg uporało się z tą usterką w tym modelu co miało miejsce w lg g4?. Teraz trzeba żyć z myślą ,że coś komuś czy mnie losowo może się przytrafić bootloop  to jest jakaś masakra firma LG!!!  Mój telefon to seria  S/N 602  czyli wyprodukowany sprawdzałem 20.02.2016 dystrybucja DEU-Niemcy Czytałem w necie troche na zagranicznych forum to też niektórym osobom trafiały się zapętlenia Może ktoś zna coś więcej na ten temat lub pisał do Serwisu LG czy  ten model LG V10 jest  na pewno wolny od wad usterki?   A jeszcze podajcie jakie serie komu padły z jakiej dystrybucji sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czytałem w necie troche na zagranicznych forum to też niektórym osobom trafiały się zapętlenia Może ktoś zna coś więcej na ten temat lub pisał do Serwisu LG czyten model LG V10 jestna pewno wolny od wad usterki?

Sam sobie odpowiedziałeś, że NIE jest wolny do tej przypadłości. A LG oczywiście odpowie Ci, że nie ma żadnego problemu, bo jakby inaczej "zły to ptak, co własne gniazdo kala" więc odpowiedź będzie bardzo pozytywna. Użytkownicy sami zweryfikują bez ich ściemniania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adameczek, masz tą samą dystrybucję co ja... Moj po prostu zdechł.... I amen. Jutro dostanie go sprzedawca i będę wiedział co dalej.... W piśmie skierowanym do sprzedawcy zarządalem wymiany na inny egzemplarz luz zwrotu kosztów zakupu... Zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Alan Lg jaki masz S/N?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego już nie sprawdzę. Tel już odesłany. Chyba że po imei w bazie producenta. Ale to jak wrócę z pracy rano. Muszę zerknąć do kopi pisma do sprzedawcy.

Edytowane przez Alan Lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi