Skocz do zawartości
pjanowski2540

LG V10 Bootloop jak w G4.

Rekomendowane odpowiedzi

@@Alan Lg ale nowy tel w sensie że wymienili Ci V10 na G5 czy V10 na nową V10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, sprzedawca odebrał wadliwą V10 i odesłał nowy egzemplarz. Oczywiście V10.... G5 nie chce... Jest paskudny.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

No i jest nowy w końcu... Chociaż to była szybka akcja.... Najważniejsze, że wymienili...

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

//Połączenie postów by Araa

Edytowane przez Alan Lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Alan Lg   Jaki masz teraz S/N?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest u mnie tak... Mam nadzieję, że to już ostatnia akcja z tym telefonem.

post-360603-1467222120,5019.jpg

Edytowane przez Alan Lg
    Ostatni raz poprawiam brak spoilerów, bo to już wstyd :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze... ja też mam 601, ale telefon jak na razie ma ok 3 tyg. i działa bardzo dobrze, mam nadzieję że są to tylko wyjątki a nie wszytkie tak jak G4 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby, bo nie bawi mnie odsysanie tel do serwisu jak G3.... Tam problemem jest ekran, ale tu wtopa na dzień dobry straszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój jest chyba najnowszy 602 telefon śmiga super co prawda robi się troszkę ciepły przy intensywniejszym użytkowaniu ale to chyba normalne. wszystkie nam nie padną nie panikujmy miejmy nadzieję że to tyko pojedyncze przypadki no i cieszę się alan lg że ci wymienili na nowy tak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkopie :) coraz więcej przypadków bootloop v10 w internecie. Sam taki spotkał właśnie i mnie :) Probem w tym iż mam zdjętą blokadę BL i wymieniałem wyświetlacz gdyż zbił się LCD więc z gwarancji nici :) 

W każdym razie na pewno działa chłodzenie telefonu, wtedy się nawet włączy, przynajmniej w moim przypadku. Minuta bądź dwie to jednak mało na backup jednak. 

Ponieważ problem nie dotyczy wadliwych procesorów jak ktoś wspomniał a połączeń miedzy elementami zobaczę może uda mi się coś wyiskać nagrzewnicą elektryczną (nie farelką ;) ). Żaden serwis nawet nie stosuje naprawy tego gdyż nawet jak się uda nie będzie to trwała naprawa. Jedno jest pewne, następnym telefonem będzie chińczyk nie koreańczyk :)

https://www.change.org/p/lg-electronics-lg-v10-boot-loop-of-death/sign

ale zawsze można podpisać dla potomnych chociaż V10 jest mało popularnym telefonem, flagowiec to co innego więc marne raczej szanse :)

Edytowane przez dszymek
    Korekta tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się zdarzyło tj. Telefon sam się wyłączył i zaczął się ciągle resetowac do loga LG i tak w kolko, po kilkukrotnym wyjęciu baterii uruchomił sie.Jednak po każdej próbie ponownego uruchomienia problem powracał, już myslalem, że będę musiał odesłać telefon jednak pomógł reset fabryczny telefonu(po uprzednim sporządzeniu kopii zapasowej na karcie sd).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi