Skocz do zawartości
bartos38

Jaką ładowarkę kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wyglada sprawa w druga strone ?

Czy mozna bez przeszkod ladowac telefon z bateria 3000mAh ladowarka od starego telefonu, ktora daje max ~0,5A ?

Wydaje mi sie, ze w dluzszej perspektywie czasowej mozna po prostu taka ladowarke zniszczyc, bo bedzie dzialala bardzo dlugo na maximum swoich mozliwosci... oczywiscie czas ladowania wydluzy sie, to jest jasne :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Jak się zepsuje to kupisz inną. Jak ładuje to ładuje. W usb jest standart napięcia tylko  telefon będzie się ładował dłuzej. a kupić warto oryginalną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hapi

Przetestowane przez innych - P9 lite na mocniejszej ładowarce ładuje się minimalnie szybciej - max prąd ładowania jaki telefon osiąga to trochę powyżej 1A, niecałe 1,1A. I to jest MAX co da się wyciągnąć, więc płacenie za większe ładowarki mija się z celem. Koniec i kropka. Można używać i 100A a i tak telefon pobierze maksymalny prąd poniżej 1,1A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jakiś posiadacz ORYGINALNEJ ładowarki z pudełka mógłby mi tu wrzucić jej zdjęcie? Bardzo bym chciał kupić dokładnie taką, jaką dołącza się do zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok temu straciłem ładowarkę od zestawu. Gdy wtedy podjąłem orientacyjną próbę znalezienia nowej, ceny oscylowały wokół 80-90 złotych.

W tym tygodniu postanowiłem zrezygnować w końcu z chińskiego kabla i starej ładowarki od HTC i poszukałem oryginalnej, huaweiowskiej, ponownie. Jakież było moje zdziwienie, gdy w jednym ze sklepów z elektroniką ustrzeliłem ładowarkę za 25 złotych. Zakupiłem ją, na dniach powinna przyjść, ale przyszło mi dziś do głowy pytanie - czy za takie pieniądze naprawdę można kupić oryginalną ładowarkę Huawei?

Mowa o modelu HW-050100E01.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Rynek powoli przejmują telefony z szybkim ładowaniem i to akcesoria do takich modeli cenione są bardziej. Myślę, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet pomimo faktu, że ładowarka przyszła w zwykłym woreczku strunowym, a nie w jakimś opakowaniu?

Swoją drogą - mądry jestem. Nie pomyślałem, że jeśli zamawiam ładowarkę, to otrzymam... ładowarkę. Kabel USB muszę zamówić osobno :P Czy są jakieś parametry, na które powinienem zwrócić uwagę w tej materii, czy też po prostu kabel to kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Chyba nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 17.06.2016 o 16:05, bartos38 napisał:

A jaką polecacie ładowarkę chcę kupić coś porządnego 

GREEN CELL smart charger: usb x2, kazde 4A max. spryciula dobiera sobie napiecie i natezenie by naładowac jak naj,....

dodana zawartość

W dniu 17.08.2018 o 15:47, RemusLupin napisał:

Nawet pomimo faktu, że ładowarka przyszła w zwykłym woreczku strunowym, a nie w jakimś opakowaniu?

Swoją drogą - mądry jestem. Nie pomyślałem, że jeśli zamawiam ładowarkę, to otrzymam... ładowarkę. Kabel USB muszę zamówić osobno :P Czy są jakieś parametry, na które powinienem zwrócić uwagę w tej materii, czy też po prostu kabel to kabel?

kabel kablowi nierówny!!!!!!!!!!

dodana zawartość

@Angusfisz

IMG_20180913_163645[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi