Skocz do zawartości
TorRenT426

Etui, pokrowce, case itp - Redmi Note 3 Pro/Note 3

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wziąć sobie Note 3 ale widzę, że nie ma szans na etui od ipaky... Szkoda, że wersja SE ma inny wymiary... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak to jest z tymi Etui do wersji Kate, SE. Z tego co widzę to jest bardzo ograniczona ich ilość i są raczej brzydkie :|
    Czy takie (LINK DO ALIEXPRESS) etui, czyli nie gumowe, daje jakąkolwiek ochronę, czy lepiej już przeboleć i kupić coś takiego, lub takiego?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Z góry mówię, że jeśli ktoś znajdzie pasujące etui i szkło (które będzie również pasować po zakupie), to jestem w stanie zaoferować klucz/klucze steam. To taka nagroda dla wytrwałych poszukiwaczy, bo na całym allegro i ceneo nic nie ma.

Przeszukałem cały internet i całe moje miasto w poszukiwaniu etui i szkła ochronnego do xiaomi redmi note 3 pro 152mm, i nie ma absolutnie NIC. Poza kilkoma bardzo brzydkimi i drogimi (52zł, z przesyłką będzie z 70). Jak ktoś ma jakieś namiary, to byłbym wielce wdzięczny. Aliexpress odpada, muszę to mieć do kilku dni roboczych. Chodzi mi o tego typu etui

etui-pokrowiec-kabura-do-microsoft-lumia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie etui i jest niezadowolony ponieważ z jednej strony nie odstaje rant powyżej wyświetlacza. Teraz zamówiłem takie https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Special-Edition-Case-PC-Back-Cover-Metal-Aluminum-Frame/32785801917.html?spm=2114.13010608.0.0.9ZmNuA

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@arek15 20 zł za silikon który jest dawany gratis do telefonu przy zakupach na aliexpress?

Po jakimś czasie on żółknie. Istnieje też wysokie ryzyko otrzymania egzemplarza nie do końca pasującego (któryś bok może być rozciągnięty) na skutek przygniecenia w magazynie lub podczas transportu. No i zbiera się syf między etui a telefonem.

I w niektórych przypadkach jest problem z przyciskami (tzn ciężko namierzyć właściwy lub podczas użytkowania przypadkowo naciska się np. power).

Używam takich etui od kilku lat - bo są dodawane gratis. Ale za 5 zł więcej można mieć o wiele lepsze zabezpieczenie.

Gdyby to etui kosztowało 5 zł to było by warto. Nawet biorąc pod uwagę konieczność wymiany go co kilka miesięcy bo złółk i stwardniał...

Edytowane przez bergmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arek15

@bergmen w takim razie jakie polecisz etui do wersji Kate z wysylka z Polski? Co do ceny nie chcę sie wypowiadać kwestia subiektywna ale jak dla mnie obecnie nie widze lepszego rozwiazania zeby chronilo cały telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@arek15 nie obserwuję etui do kate. Wiem że jest póki co słabiej niż etui do Kenzo.

Ja teraz silikon w Mi5 zmieniam na: https://www.aliexpress.com/item/ForFor-Xiaomi-Mi5-Luphie-Brand-Luxury-Metal-Case-Aluminum-Frame-Top-Quality-Bumper-For-Xiaomi-5/32676290742.html?spm=2114.13010608.0.0.7A1NhE

żeby trochę uroku wydobyć :)

Ograniczając się do zakupu w kraju zamykasz sobie drogę do wielu akcesoriów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi