Skocz do zawartości
Seiko

Serwis LG - dyskusja ogólna i pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

krzychy
    12 minut temu, cichykoksik2207 napisał:

Lg nie naprawia (już) telefonów z dokumentem vat-marża.

Sprawdzona informacja ? 

W tym temacie jest zdanie odmienne, dlatego pytam. 

http://forum.android.com.pl/topic/272026-oficjalne-stanowisko-lg-w-sprawie-dokumentów-potrzebnych-do-uznania-gwarancji/

Zresztą tu są dwie opinie i obie od LG.

Edytowane przez krzychy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goldi01

Tak jak napisałem zadzwoń do serwisu lub infolinię LG i zapytaj i źródła i po sprawie jak są wątpliwości ja mówię że nie naprawiają dzwoniłem do serwisu i na infolinię LG w zeszłym roku przed zakupem telefonu i jasno inwyraznie jest powiedziane że nie naprawiają telefonów z fakturą typu marża.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Bezpośredni telefon do serwisu LG Marynarska :). Mam nadzieję że pomoże wielu

288784a647c8487b96b5be5275d346b6.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam dobre informację dla tych co chcą oddać G5 od serwisu Mława ,a się wahają.

Ja Posiadam LG'ka z fakturą Vat ,ale z Portugalii , miałem lekkie przebarwienia na ekranie i dodatkowo prosiłem o wymianę szybki aparatu, powołując się na fakt ,że jest reklamowana jako szafirowa , wymienione zostały te dwa elementy.

I dodatkowo mam przeprowadzone testy i jestem na 100% pewny teraz ,że telefon jest w 100% 

Dodatkowo zauważyłem ,że ekran lepiej odwzorowuje kolory, wcześniej było żółtawo, i chyba jest zwiększony konteast,ale to może być placebo.

Dodatkowo ,śledząc postępy naprawy ,zauważyłem ,że w tym samym dniu ,kiedy g5 dotarła do nich ,tego samego dnia został naprawiony.

Wiadomo ,weekend więc proceder trwał 5 dni 

Na PW mogę podesłać raport naprawy i diagnostykę.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałeś powidoki na ekranie czyli cienie innych wcześniej otwartych aplikacji?

dodana zawartość

Spoiler

Capture+_2016-11-27-15-44-39.png

Edytowane przez SarpedoneS
    uzupełniono spoiler, pamiętaj o zamieszczaniu zdjęć w tagu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem to samo ale ,że padło wifi mac 02:00:00:00 i BT to wysłałem na gwarancje z problemem wifi i krzywego ekranu oraz świecącego piksela na białym tle w górnym lewym rogu...tel wrócił z odrzuconą gwarancją niby ,że wygiąłem telefon gdzie on jest w stanie idealnym i ma tylko 3 miesiące-osądzili po odstającym szkle hartowanym...i leży w pudełku padło za prawie 1800zł....oczywiście napisałem reklamację dołączając zdjęcia telefonu...nie jestem debilem  co wygiął by telefon i wysłał na gwarancję....jak odrzucą oddam do T-mobile na niezgodność towaru z umową a ostatecznie Hot air w ręke i wygrzanie ...jednak 8 lat w gsm na marne nie poszło.

Edytowane przez Suchy_PL_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem w czwartek telefon z paragonem komisowym Telefon z Anglii  na Powidoki telefon do mnie wrócił w poniedziałek wymieniony nowy wyświetlacz.na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@Witold Sordyl Twój przypadek mnie bardzo interesuje, bo jest jakby zaprzeczeniem tego co LG ogłasza i robi. Mogę poznać gdzie kupiłeś telefon? Bo LG odmawia już napraw na vat marża i ciekawe jest to dlaczego Ci naprawili. Sam fakt naprawy ok, ale że przyjęli taki dowód zakupu. Może już był ten telefon kiedyś w naprawie i jest w bazie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie bo kupiłem go nowego w komisie tel.z Angli napierw miałem fakturę marża 0 VAT ale poczytałem że jej nie honorują więc wystawili mi paragon z numerem imeil tel. I poszło beż żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi