Skocz do zawartości
zabka35i

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Zakładam temat w kwestii foli/szkieł na telefon czy coś zakładać, jak się sprawuje, czy polecacie.

Zaczynając, założyłem folię ARC na przód i powiem szczerze że jestem ie zadowolony gdyż przy zakładaniu etui od Spigena liquid wadzi i folię i się odkleja. To samo się też dzieje z folią przy wkładaniu ich do Gear VR.

Dzisiaj będę zakładał Flexible Glass o 3mk może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo. Proponuję zamówić Spigena Curved. Sprawdziło się na S6 EDGE więc tu też powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Założyłem Flexible Glass ale ono niestety nie obejmuje całego ekranu. Więc niestety przez zastosowanie szkła 2.5 do wykończenia S7 możemy zapomnieć o szkle hartowanym na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam mam szkło założone. Nie jest na cały ekran. Tzn.jest tak przyciete że kończy się przy zaobleniu szkła. Więc same boki dosłownie kilka mm nie jest chronione. Ale chyba lepiej mieć cały wyświetlacz chroniony5i tylko ewentualnie boki nie niż w ogóle

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

ja mam wersję flat, i nie znalazłem szkła na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze kupuję tutaj. :http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Thin-2-5D-Premium-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Samsung-Galaxy-S7-Edge-HD-Toughened/32612167175.html
    Zarówno do S3 4/5 czy teraz S7e

Częsci do drona zawsze najwyższej jakości jak i wykonania!
    Warto tez posiedzieć kilka minut więcej wpisując tę samą nazwę a na pewno znajdzie się kilka euro taniej;)
    Płatność 24przelew PL więc nie ma problemu.

Żadko kiedy jest cos kiepskiej jakości! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

No to kogoś poniosła fantazja z ceną, swoją drogą już 12 osób to kupiło. Znalazł się jakiś chętny forumowicz do testów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

a ja po raz pierwszy zawiodłem się na produkcie z 3mk. Tego nie powinni sprzedawać, po prostu folia HD+ jest za sztywna i nie przylega na obłych krawędziach ekranu S7 Flat, albo dociąć jeszcze mniejszą - choć tak naprawdę z każdą będzie wyglądało źle - inaczej byc nie może przy takim ekranie. Tak czy owak - 3mk HD+ na S7 flat - nie kupujcie

PS. istotny fakt

Aby być uczciwym wobec 3mk. Firma zachowała sie elegancko, choć milcząco. Napisałem do nich pokazując efekt, i cisza. Myślałem, że nikt nie zareagował. Okazuje sie, że zareagował - dziś kurier dostarczył nowy komplet folii i dodatkowo bonusowy gratis. Nie naklejałem jeszcze, nie wiem czy cos zmienili czy nie, ale sam fakt i gest maja znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dnia na dzień może ci się coraz bardziej odklejać. Nie tędy droga Szanowne 3MK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi