Skocz do zawartości
zabka35i

Folie/szkła ochronne na wyświetlacz i tył telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż.. to miało być poglądowo.. a nie do magazynu    :P   chodzi o fakt i to, żeby było widać z bliska.. a z bliska widać wszystko   :P

Edytowane przez jurandzik
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Przyjrzałem się Twoim zdjęciom i ewidentnie źle naklejałeś folię bo jest za bardzo w lewą stronę, co widać po wycięciach na głośnik i klawisz home. Stąd nie przylega po lewej stronie. Druga sprawa podejrzewam, że nie przyłożyłeś się do odpowiedniego przygotowania ekrany przed aplikacją foli. 

A wracając do szkieł to na chwilę obecną nie ma nic co by pokrywało cały wyświetlacz, a folie no to jak wcześniej można poczytać- pokrywa ekran ale tym samym koniec z korzystania z Gear VR czy sporej części etui.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kajot04

odnośnie folii 3mk - bo lubię zamknięte sprawy.

otóż firma zachowała się elegancko, choć milcząco :). Napisałem do nich pokazując efekt, i... cisza.

Myślałem, że nikt nie zareagował. Okazuje się jednak, że zareagował. Dziś kurier dostarczył nowy komplet folii,

i dodatkowo bonusowy gratis. Nie naklejałem jeszcze, nie wiem czy coś zmienili czy nie, ale sam fakt i gest mają znaczenie.

Tu plus dla 3mk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rownież napisałem do 3mk, bo pierwszy raz mam problem z ich produktem, do tej pory zawsze jak kupowałem nowe urządzenie zawsze kupowałem produkt 3mk. Tym razem coś nie poszło przez super mechanizm FIT-IN.

Na chwile obecna czekam na na niby szkło z aukcji która jest już w tym wątku, jak tylko otrzymam i zamontuje zrobię zdjęcia. W razie czego już mam namierzona alternatywę w postaci folii Spigen'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

A posiada ktoś już jakieś szkło na wersję Flat i podzieli się zdjęciem? bo w sumie trochę jest już na allegro tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@zabka35i Jeśli tu jest źle nałożona folia i jest za bardzo w lewo.. to wytłumaczyć trzeba to, że po obu stronach świecący ekran wystaje poza nią... czy z tym też mogę coś zrobić zakładając folię bardziej na prawo? Wydaje mi się, że nie... I czy jakieś drobiny pod folią też zmieniają efekt tego, że folia nie przykrywa ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VortaL

Tak, to logiczne, że trzeba ekran dobrze wyczyścić przed aplikacją folii.

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli twierdzisz, że to poszerzy folię? :D no błagam.. nie o tym tu jest przecież mowa... Nikogo nie interesuje kurz a folia, która jest za wąska... Niektórzy to nie mając pojęcia się odzywają... patrz @VorlaL :/

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewidentnie folia jest za wąska i nic tego nie zmieni ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam tak czy to folia czy to szkło bardzo słabo wyglondo. ;) Mamy GG4 przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi