Skocz do zawartości
Gość

Powerbanki do N5X

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy poleci ktoś tani i sprawdzony powerbank.

Wymagania:

• USB C
    • 5V/3A
    • kosztuje rozsądne pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmowy o powerbankach proszę kontynuować w temacie o powerbankach.

Potrzebuje zakupić jakąś ładowarkę na usb c. To będzie druga ładowarka do pracy, więc nie musi być jakaś super. Dobrze, aby miała naszą wtyczkę do kontaktu, żebym nie musiał popadać w dodatkowe koszty i cena max 40zł. Ktoś coś?

Oczywiście widziałem listę powerbanków ale większość z nich jest trudno dostępnych a jeśli juz to cena zaporowa 150-200zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bxx3

nic dziwnego, chcesz wyższe napięcie i na typ-c 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cena zaporowa 150-200zł

To jaka cena jest dla Ciebie rozsądna? ~40 zł kosztuje kabel USB, to co chcesz znaleźć sprawdzony powerbank za 50-60 zł? Ja bym się bał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kkg

Nie ma możliwości w tym kraju kupić przyzwoitego powerbanka pod szybkie ładowanie i wtyczką usb-c. Co więcej jeśli zdecydujesz się na coś porządnego (Anker PowerCore+ 20100 USB-C lub jeszcze RavPower jeden) i chcesz wydać dobrze z 200 zł to przesyłka z Amazona i tak nie dotrze do Polski, bo zwyczajnie nie wysyłają tego sprzętu do nas. Jest niezbyt ciekawie w kwestii dobrych powerbanków w Polsce. Ubolewam nad tym, bo sam takiego potrzebuję. Ostatecznie jakoś sprowadzę go, ale nie jest fajne, że tyle utrudnień po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z powerbanka od Xiaomi, model 10400 mAh (ok. 70 zł na olx). Niestety 2.1A a zatem wolne ładowanie. Z telefonem łączę to kablem usb-c - usb marki Forever, ten w zestawie jest za krótki i do tego na micro-usb.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez poison79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a co powiecie o tym ?:

http://homescreen.pl/pl/powerbank-tronsmart-presto-12000mah-usb-c-3a-qc30.html

ja czekam na dostawę która ma być na dniach i chyba biorę sztukę bo w końcu to chyba jest to czego szukam :D, niestety nie znalazłem w PL żadnego innego powerbanka 5V/3A ale z tego co czytam to ten jest bardzo dobry i ma ogniwa baterii takie jak w urządzeniach Apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@K9G już wiem o co chodzi.. mój stary Power bank ładował z max 2.1A a to zbyt mało. Teraz czekam na dostawę i biorę właśnie taki pod nasz telefon który ma 5V/3A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up możesz podać model i markę ? Szukam obecnie jakiś Power bank w przyzwoitej cenie już zakupując kabel lg z USB typu A. Na oku mam po jednym z modeli Xiaomi oraz romoss tylko lądują max 2,4A ale za to obsługują szybkie ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi