Skocz do zawartości
Gość

Powerbanki do N5X

Rekomendowane odpowiedzi

@Kr!stov co z tego że obsługują szybkie ładowanie jak nasz telefon tego nie obsługuje :) wiem bo kupiłem xiaomi 10000 i go odesłałem z tego powodu bo telefon zamiast ładować to gubił procenty.. ja kupuje Tronsmart Presto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@@famous182 nie chodziło mi o klasyczne QC tylko szybsze ładowanie dzięki gniazdu USB o wyjściowej mocy od 2.4 A. Powerbanki od firmy romoss są nas tyle sprytne, że same ustalą jaką moc ładowania obsługuje dany smartfon i na ile ich moc wyjściowa pozwala. Jeśli sprawdzi że 5x bierze do 3A to da tyle ile może czyli np. 2,4. Dodatkowo sam powerbank o pojemności 10000 będzie się również lądował szybciej. Ten twój tronsmart presto to jaką pojemność chcesz bo widzę, że obsługuje QC 3 więc problem możesz mieć znowu ten sam w zależności o jaki model chodzi.

Poszło z mojego nexa 5x

Edytowane przez Kr!stov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mykowhai

@@famous182 Nie zapomnij że przy ładowaniu dosyć istotną rolę odgrywa kabel, jak podłączysz jakiś słaby kabelek to może być sytuacja że będzie gubił procenty, a tym bardziej jak obciążysz go jakimiś prądożernymi aplikacjami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@mykowhai @@Kr!stov kabla będę używał oryginalnego z LG, powerbank Tronsmart Presto obsługuje i QC 3.0 i ładowanie 5V/3A przez usb-c - usb-c, zresztą czytałem wiele opinii o nim i ludzie używający nexusa 5x i 6p chwalą go sobie i on ładuje tak jak oryginalna ładowarka sieciowa a nie podtrzymuje bądź co gorsza nie ładuje

Edytowane przez famous182

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up no kabel oczywiście zakupilem dodatkowy LG nie ma to tamto ;-) Obyś miał rację z tym ładowaniem. Ciekawy jestem ile ten bank ma procent do oddania urządzeniom zawsze są straty przy takich urządzeniach.

Ps. Jaki konkretnie model wybrałeś (mAh) czy w przypadku tej firmy to tylko różnica w cenie a ich produkty i tak są oh i ach [emoji6]

Poszło z mojego nexa 5x

Edytowane przez Kr!stov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Witam Panowie.

Reprezentuje sklep Home Screen. Jeśli macie jakieś pytania co do Presto piszcie śmiało. Sam jestem jego użytkownikiem i sobie chwalę (bez wazeliny:P). Używam go z Nexusem 6P i Mi5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Diwad ja już z rana zamowilem, mam nadzieję że jutro będzie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

@up

Twoja paczka czeka już na kuriera;) Do jutra powinna dotrzeć.

</offtop> ;)

Pod koniec tego miesiąca powinien pojawić się u nas także kolor biały jeśli dla kogoś ma to znaczenie. 

W razie pytań piszcie śmiało. Swoją drogą postaram się zrobić test ładowania Xiaomi Mi5 Pro przy użyciu QC3 i USB-C. Dam znać jak to wygląda.

Edytowane przez TorGal17
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś może jak sprawa wygląda w przypadku Power banku Xiaomi 10000 Pro jak szybko jest w stanie naładować telefon?

Edytowane przez loveGFD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@loveGFD szkoda kasy, lepiej dołożyć do tronsmart presto i cieszyć się powerbankiem który działa tak jak ma działać ( szybkie ładowanie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi