Skocz do zawartości
Gość

Powerbanki do N5X

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze Output 2,5A więc będzie w miare szybko, ale nie tak szybko jak na oryginalnej ładowarce. A dodatkowo to 10Ah to ściema. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten powerbank będzie chyba najlepszą opcją. Jedyny problem to wysoka cena w polskim sklepie, 179 zł. W Amazonie, wraz z przesyłką zakupimy urządzenie za około 31 Euro, tj. 138,99 zł wg. dzisiejszego kursu walut. Wybór należy do Ciebie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@internecik No jak dla mnie to jeśli chcesz wydać tyle na power bank to jak najbardziej wygląda OK. Waży prawie pół kilo więc odpowiedz sobie czy chce Ci się nosić taki power bank ze sobą. Czasem lepiej wziąć trochę mniejszą pojemność dla wagi i rozmiarów. Upewnij się też czy producent/sklep daje jakąś gwarancje na niego (czasami ogniwa potrafią paść i już nie naładuje żadnego urządzenia).

Ja kupiłem niedawno  power bank Xiaomi drugiej generacji z ogniwem Li-Poly i jak najbardziej jest na plus. Zapłaciłem jakieś 40zł (GearBest), producent deklaruje 10 000mAh przy 3.6V. Miałem okazje naładować Nexusa raz do pełna nim (zanim zdechł) i ładuje prawie tak samo szybko jak na oryginalnej ładowarce (wyjście 2.4A 5V). Naładował HTC, Nexusa, dodatkowo słuchawki BT i nadal pokazywał 2 kropki z 4 więc jak najbardziej w tej cenie mogę go polecić na krótkie wypady czy w awaryjnych sytuacjach (Raspberry zasila jakieś dwie i pół doby).

Edytowane przez RalliArt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi