Skocz do zawartości
spryszak99

stock Huawei P9 Android Nougat

Rekomendowane odpowiedzi

Android N BETA dla Huawei P9. Rom stabilny. Instalujesz na własną odpowiedzialność.

Link do strony z plikiem zip.:

http://www.huaweiblog.de/downloads/huawei-p9-android-n-leak-download/

Paczkę zip należy wrzucić na kartę SD następnie przejść do specjalnego trybu, umożliwiającego wykonanie aktualizacji, poprzez jednoczesne przytrzymanie klawiszy głośności i zasilania podczas uruchamiania smartfona. W tryb ten można też przejść bezpośrednio z aplikacji telefonu – wystarczy na klawiaturze wybrać kombinację *#2846579#*#*.

Osobiście właśnie pobrałem Rom przechodzę do robienia backup zalecane jest przywrócenie urządzenie do ustawień fabrycznych przed aktualizacją jednak nie jest to wymagane.

mobopx:

powrót do 6.0 opisany jest tutaj: 

dokładniejszy tutorial tutaj: 

//Natan

1. update_data_full_hw_eu.zip

2. wypakowalem update.app i zainstalowalem przez dload i poszlo bez problemu a pozniej

3. update.zip 1.4GB  i tez wypakowalem update.app i zainstalowalem i wszytsko dziala jak ta lala.

4. musui byc w takiej kolejnosci jak napisalem bo inaczej nie pojdzie.

Polecam, sprawdzone działa.

Pozostawia niejasności dla ludzi którzy nie są obcykani z telefonem/wgrywaniem softu. Wystarczyłoby by moderator umieścił w pierwszym poście jako przypięty sposób instalacji, wraz z opisaniem że folder dload trzeba utworzyć ręcznie bo po wypakowaniu żadnej paczki go tak na prawdę nie ma.

1. Wypakować update_data_full_hw_eu.zip do dowolnego folderu.

2. Skopiować update.app z katalogu do którego wypakowałeś powyższą paczką do folderu dload na kartę SD (folder należy utworzyć)

3. Zainstalować przez kombinację w dialerze *#2846579#*#*

4. Wypakować update.zip do dowolnego folderu.

5. Skopiować update.app z katalogu do którego wypakowałeś update.zip do folderu dload na kartę SD.

6. Zainstalować przez kombinację w dialerze jak wyżej.

Ściągamy dwa pliki podane na stronie 69 postu pierwszego,jeden plik około 900 MB który wypakowujesz na komputerku programikiem np: Winrar i tam musi być plik o nazwie update.app który zajmuje około 16 MB  i tylko ten jeden pliczek wrzucasz na kartę pamięci telefonu do folderu dload który tworzysz sam po czym go instalujesz,następnie ściągasz drugi plik 1,40GB w którym tak samo po rozpakowaniu wyciągasz plik update.app który tym razem będzie miał ponad 2GB pamięci ale wcześniej wchodzisz w folder dload i usuwasz ten pierwszy plik jeśli zainstalowałeś i wrzucasz ten jeden duży plik update.app a nie zawartość całego folderu,jeden plik,powtarzam jeden i instalujesz go,instalacja potrwa dłużej bo jak waga plików wskazuje jeden ma 16mb to raz dwa i już się instaluje a drugi ponad dwa GB to raz,dwa,trzy i tak do stu.Telefon się zrestartuje i w twoich oczach ukaże się android 7 i będziesz mógł się chwalić każdemu że jesteś szpec bo ty już masz 7 ! ? Dziękuję 

A dla totalnie nie kumatych i nie umiejących używać opcji szukaj dwa pliczki prosto do pobrania: 

Plik 1 900mb:

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v73574/f1/full/hw/eu/update_data_full_hw_eu.zip

Plik 2 1,40GB:

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G753/g104/v73574/f1/full/update.zip

Edytowane przez Gwozdek
    Zmiana nazwy tematu.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam pytanie; czy mogę zainstalować tego stocka mając brand z Play, wersja z końcówką 139, opisana metodą? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby 7.0 a pokazuje wersje androida 5.1,ale w programie cpu-z pokazuje 7.0

Edytowane przez DJTOMEKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu bety nie da sie powrocic do 6.0 telefon robi restarty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyskakuje mi błąd: "No upgrade file!" a plik jest na mojej karcie jako zip. Wiecie jak naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz rozpakuje i spróbuję ;) drugie pytanko czy ta aktualizacja ma equalizer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Up nie ma. Generalnie jeszcze nie warto wyrywać tej bety, jest dość mocno okrojona według mnie. Jak będziesz chciał wrócić do 6.0 musisz wgrać pełny b136 bo wyższe robią problemy . Tutaj masz mój film o 7.0 https://youtu.be/PDgsw9iZBz4

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbiecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam samo wgranie poszło ok nawet wszystko ok żona zadowolona a już po chwili okazało się ze jest bubel nie chce po zalogowaniu się do konta Google przywrócić kontaktów.

Telefon został przywrócony do ustawień fabrycznych, zalogowanie poszło ok oprócz kontaktów wiec lipa no chyba że państwo mają jakiś pomysł .....bo ja to się poddaje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    schreder

@chmielu1972 Wyeksportuj poprzez stronę "kontakty google" wszystkie kontakty w pliku CSV, wrzuć na telefon i zaimportuj w telefonie. Nie wiem tylko po co żonie wgrywasz niedopracowany soft jak ona najwyraźniej się na tym nie zna i będzie się męczyć z bugami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi