Skocz do zawartości
spryszak99

stock Huawei P9 Android Nougat

Rekomendowane odpowiedzi

lucano

@schreder Bo na swój się pewnie boi a chciałby potestować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

A więc tak zainstalowałem N na b170 i wszystko działa jak na leży według mnie jest dużo lepszy od 6.0 wszystko jest poukładane więcej kolorów, kolega na filmiku mówił że czegoś mu brakuje u mnie wręcz przeciwnie niczego mi nie brakuje jest lepiej wszystko poukładane i mniej zagmatwane jak w 6.0 i emiui 4.1. Wcześniej nie działało mi sterowanie ruchem teraz wszystko działa przykładam do ucha i odbieram albo dzwonie bez klikania a dialer systemowy cudo nie ma już zdjęcia w kółeczku tylko w tle na całej powierzchni ekranu a przede wszystkim chodzi dużo płynniej i szybciej jak na razie zostaję na N nie zauważyłem żadnych błędów

Edytowane przez bartos38

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirpo

A ile dni już korzystasz z N? Nie ma problemów z odbieraniem i odczytem SMSów? Bo widzialem, ze pare osób miało takie problemy. Czy możesz podać jaki jest numer tej bety? Moze coś tam trochę poprawili w stosunku do tego co bylo wypuszczone w sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Z tego co odczytałem to B040 mam już tydzień i nie ma z niczym problemów sms dochodzą wszystkie, bankowe też jedyny problem jaki miałem to z ustawieniem dzwonków telefonu z poziomu ustawień się nie da ale można wejść przez menadżera plików w folder music przytrzymać dany utwór i ustawić jako dzwonek, bateria jak na razie spoko ale jeszcze testuję po za tym wszystko działa i to o wiele szybciej, aplikacje działają wszystkie oprócz jednej jest to antutu ze sklepu play wywala błąd nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burbon

Powiedzcie jak powrócić do androida 6.0. Po instalacji tego nie mogę uruchomić ani TWRP ani stock recovery. Pobrałem taki rom: dload-huawei-p9-eval09-eva-b136 ale za żadne skarby nie wiem jak go wrzucić na fona. Ponowna instalacja TWRP programem 

SRKToolHuawei-Lod-Chong-V2.0-20161002 nie daje żadnego efektu. Na 6.0 wszystko było wcześniej ok i fon miał rota.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Musisz wgrać b136 pełną wersje (nie OTA) wrzucasz wypakowany plik update.app do folderu dload na karcie sd  wgrywasz przez kod serwisowy, ta wersja wgra ci stock recowery zaraz po w graniu musisz przytrzymać przyciski volume up i pover  jak pojawi ci się recovery to zrób wipe i delvik i rebot system. Gdyby nie pomogło to musisz wcześniej wgrać stock recovery przez fastboota i dopiero b136

pełny rom B136https://drive.google.com/file/d/0ByTSD8EV5eCQdUFVWF9PODhXLVU/view?usp=sharing

stock recovery b136https://drive.google.com/file/d/0ByTSD8EV5eCQMUtEWkNZcUdHeHM/view?usp=sharing

Kod serwisowy *#*#2846579#*#*

W folderze dload może znajdować się tylko jeden plik update.app ten co chcemy wgrać

Edytowane przez bartos38
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj wrzuciłem na  p9 nougata wszystko smiga super tylko jest jeden wielki minus bateria wieczorem 100% rano 7% :( nie uzywany masakra musze wrócic na 6.0 jak wchodze w zuzycie baterii to najwiecej zezarł system andrid 67% hmm , spróbuje wgrac b136 bo przy takim zuzyciu baterii uzytkowanie jest niemozliwe reszta na plus , ps mam mały problem Windows 10 nie widzi mojego urządzenia hmm jakies rady wczesniej widział bo wgraniu 7.0 nie widzi i co teraz ?

dodana zawartość

jak wgrac stock recovery przez fastboota ? bo instalacja b136 sie nie powiodła

Edytowane przez pytka321

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

@pytka321 robisz wszystko tak jak opisałem w poście wyżej przed wgraniem b136 trzeba zrobić full wipe

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko już ogarnąłem wcześniej nie wgrywałem z sd tylko z pamięci i nie poszło z karty poszło :) dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ktoś korzysta z tej bety? Jakieś aktualizacje? Jak soft się sprawuje?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi