Skocz do zawartości
bos_kg

Android Remix os na komputery brak skleu google play

Rekomendowane odpowiedzi

bos_kg

Witam wszystkich ostatnio ze względu ze posiadam acer aspire v5-123 taki mały netbook poszukiwałem linuxa ktury podziała nie zmęczy procesora z marnym skutkiem do puki nie trafiłem na Remix os czyli anroid 5.0.1 po modyfikacji wzorowany na windows ponizej podam link z pokazaniem systemu na youtube pracuje ok sstem mniejsze wydzielanie ciepła przez cpu czyli nie męczy nic cpu lecz jest jedna moze wada dla nie kturych dlamnie tylko dyskonfort brak w tym systemie sklepu google po prubie do instalowaniu jego nie widać sklepu google w systemie więcz zapytam gdzieś po za sklepem google mozna pobrać aplikacje apk ze względu na to ze tu nie podaje się dowlandu tylko pokaze system na wideo downloand znajdziecie  kilka aplikacji miałem z rogramu był taki na pc pobierało się apk ale zapomniałem onim i gdzieś straciłem go więc aplikacje nie pobiore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bos_kg

jest w podanym dziale aby doinstalować sklep google play ale iby instaluje jedne wersje a system nie widzi sklepu w aplikacjah albo nie instaluje wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi