Skocz do zawartości
ZarakiKenpachi

Najlepszy pokrowiec/ futerał na htc 10 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W piątek otrzymam swojego HTC 10, początkowo byłem za kupieniem Ice View ale po przeczytaniu opinii członków forum stwierdziłem że jest to bez sensu.

Jako że telefon ma metalową obudowę to wiem czym to się skończy przy dłuższym użytkowaniu urządzenia a zależy mi na zachowaniu jego świeżości.

Dotychczasowy telefon - mój prawie 4 letni LG 4x HD jest zachowany w stanie perfekcyjnym i tak samo chciałbym zachować nowy aparat.

Z telefonu korzystam bardzo często, nawet podczas pracy ponieważ mam robotę siedzącą za biurkiem i często z kimś rozmawiam piszę sms lub siedzę na fb.

Jaki pokrowiec lub futerał mógłbym zakupić żeby zadbać o swój telefon i jednocześnie korzystać z niego bez problemów, ciągłego otwierania etui itd.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

[Dodano: 09 sierpień 2016 - 14:47]

Przeglądając YT wpadłem na Spigena modele Neo Hybrid i Slim Armor bardzo mi się podobają? Sprawdzał je ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wszystkie jakie wymieniłaś, NeoHybryd bardzo powiększa optycznie telefon i jak dla mnie jest przez to mało poreczny, aktualnie używam Slim Armor ten przezroczysty i chyba najbardziej mi odpowiada tel wygląda w miarę zgrabnie i mieści się w uchwytach na tel w samochodzie, ICE Viev również mam i ciągle otwieranie bardzo mnie irytowalo

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AndrzejZ. czy możesz sprecyzować

Slim Armor ten przezroczysty
     jaki to jest produkt.

Spigen nie ma wersji Slim Armor przezroczystej. W poprzednim M8 używałem Slim Armor w kolorze gun metal ale telefon był za duży. Używałem Ice View w HTC 10 i porażka totalna.

Miałem również na HTC 10 ARC 3D - folię firmy 3mk. Na początku złożyłem reklamację bo folia dziwnie się zachowywała i otrzymałem nową sztukę (pełen profesjonalizm ze strony firmy 3mk). Niestety ale druga folia to ten sam problem. Funkcja niby regeneracji nie działa a przednia folia jest cała "wygnieciona", słabo to wygląda i w dodatku sama przesuwa się po ekranie od noszenia w kieszeni w ciepłe dni. Folia tej firmy na tył telefonu przykleiła się idealnie ale od wkładania i wyjmowania z kieszeni pozadzierała się na boku telefonu (tam gdzie powierzchnia przyklejenia foliowych "wąsów" była zbyt mała). Musiałem ją odkleić i wyrzucić.

Aktualnie szukam czegoś fajnego ale nie mogę nic znaleźć.

Teraz używam Spigen Ultra Hybrid Clear i znacząco powiększa telefon. Szukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arsive

Osobiście moge ci polecic spigen rugged armor. A aktualnie mam nillkina frosted. Nie jest to etui które zakrywa górne krawedzie ale jak najbardziej SLIM :) zastanawiam sięrównież nad IMAK Jazz niedostepne nigdzie w PL przynajmniej nie znalazlem. Lub IMAK MATTE okolo 50 zł. Jak kolega juz wspomnial reszta spigenów znacznie poszerza i powieksza telefon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arsive, czy ten rugged armor nie będzie identyczny gabarytem w stosunku do mojego obecnego Ultra Hybrid Clear?

Wersja Clear jest bez ramki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@tomo1978
    przepraszam moja pomylka pisalem z pamieci, mialem na mysli przezroczysty ULTRA Hybrid ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arsive

Arsive, czy ten rugged armor nie będzie identyczny gabarytem w stosunku do mojego obecnego Ultra Hybrid Clear?

Wersja Clear jest bez ramki.

Gabarytowo jest podobnynatomiast jest masz wersje ciemną fajnie sie wkomponuje w rugged armor. Chociaz po pewnym czasie sam zaczalem szukac alternatywy która bedzie ciensza. Czekam moze od Rearth : Ringke SLIM bardzo fajny ale na htc brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Cruzerlite Spartan

Sent from my HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@awasil28  Cruzerlite Spartan jest gdzies w polskim sklepie dostepny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi