Skocz do zawartości
ZarakiKenpachi

Najlepszy pokrowiec/ futerał na htc 10 ?

Rekomendowane odpowiedzi

qura12

No właśnie niekoniecznie, mi ramka pękła po 2 tyg użytkowania w okolicy złącza USB-C. Dlatego zaciekawiła mnie ramka aluminiowa bo Slim Armor, którego używam obecnie, jednak mniej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pokrowiec made in china dotarł Ice View.

Wykonanie bardzo dobre, telefon wpasowuje się w etui bez problemów i trzyma się ok. Ice View działa. Koszt to 5,79 USD łącznie z przesyłką. Zobaczymy jak będzie się sprawowało w użytkowaniu.

Foty się nie wstawiają nie wiem dlaczego.

Pozdrawiam
    GB

Wstaw zdjęcia [emoji6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bmelon

Już wiem co jest powodem, mój nowy htc10 przestał wstawiać fotografię na fora przez tapatalk. Nie wiem jak to obejść.

Pozdrawiam

GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arsive
    Dnia 28.09.2016 o 12:36, uzar103 napisał:

Posiada ktoś może Spigen Thin Fit? Jakas opinia, jest to chyba najbardziej slim case tej firmy. 

Posiadam osobiscie thin fit testowalem całkiem znosne etui ale nie chroni dolnej oraz górnej krawedzi urządzenia. Osobiscie zamówilem z ali IMAK JAZZY CASE poniewaz u nas nie sa dostepne oficjlanie. Kolor to srebrny i złoty. Na zdjeciach złoty wygląda strasznie tandetnie ale szczerze mowiąc jest bardziej matowy i elegancki :) Co najwazniejsze zakrywa wszyzstkie krawedzie urzadzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz już może w posiadaniu etui IMAK JAZZ CASE? Jeżeli tak to czy mógłbyś wstawić kilka zdjęć? Zastanawiam się właśnie nad jego kupnem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Osobiście polecam pokrowiec Diztronic. Troszkę grubaśny, ale świetnie dopasowany, dobrej jakości TPU. Idealnie wycięte są wszelkie niezbędne otwory. Zapewnia solidną ochronę.

http://homescreen.pl/pl/diztronic-matte-tpu-htc-10-black.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Spigena Rugged Armor kupionego w oficjalnym sklepie za 50zł i jestem bardzo zadowolony. Nie pogrubia telefonu, guma jest matowa i się nie palcuje, aparat jest dobrze kryty i etui zachodzi na ekran na tyle mało, że nie przeszkadza folii naklejonej na ekran. Bardzo solidny pokrowiec z idealnie wyciętymi otworami i ciasno spasowany, pewnie leży w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również polecam pokrowiec diztronic do tego stopnia że kupiłem dwie wersje kolorystyczne czarną i niebieską [emoji4]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też posiadam Diztronic,ale problem jest taki,że wszystko pod niego wchodzi i mam obawy co do tego,że porysuje mi telefon.Zastanawiam sie teraz właśnie nad Thin fit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Myślę, że plastikowy case na metalowy telefon to nie jest najlepszy pomysł. Miałem Thin Fit swego czasu na SGS7 i też pod niego syf wchodził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi